Skocz do zawartości

Sprzedam BMW E36 320i M52 1996


Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy klubowicze, może ktoś z Was byłby zainteresowany dalszą eksploatacją BMW e36 320i M52 1996, którego do tej pory posiadam już od 15 lat. Auto cały ten czas garażowane. Od ostatnich 3-4 lat jeżdżony okazjonalnie (mam jeszcze małe autko na dojazdy do pracy), remontowane i utrzymywane w dobrej kondycji technicznej oraz wizualnej w miarę czasu i możliwości finansowych. Ostatnio dla przykładu naprawa nieszczelności klimatyzacji - wymiana parownika z zaworem i wszystkimi oringami, tak aby już do tematu związanego z klimą pod deskę rozdzielczą nie wracać. Natomiast ostatnia poprawka wizualna to zerwanie wiszącej odklejonej szmaty z podsufitki i zastąpienie jej zbliżonym do oryginału flokiem, aby nie było kontrastów flokowane są też osłony słupków przednich i tylnych. Z istotnych rzeczy w ostatnim roku wymienione klocki i tarcze przód, tył. W planach miałem jeszcze naprawę tapicerki oraz poprawki blacharskie bo gdzie nie gdzie ponownie rudy się pojawił ale obecnie nabyłem już e39 530i Touring i dotychczasowy pojazd muszę sprzedać. Dwójka dzieci to i większe auto będzie dla rodziny bardziej komfortowe 🙂.

VIN: WBACB51080AN14270

Link do ogłoszenia poniżej, cena do negocjacji

https://allegrolokalnie.pl/oferta/bmw-e36-320i-m52-rok1996-zadbany

Jeśli ktoś zainteresowany proszę pisać. Dużo zrobiłem przy tym samochodzie o wszystkim opowiem jeśli ktoś mocno zainteresowany.

Dołączam kilka zdjęć

IMG_3081.JPG

IMG_3095.JPG

IMG_3080.JPG

IMG_20231229_105943_029.jpg

IMG_20231229_122723_659.jpg

IMG_20231229_110021_043.jpg

IMG_20231229_111545_380.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.