Skocz do zawartości

zna ktoś tego touringa?


PioterW

Rekomendowane odpowiedzi

za brak znaczka bmw na masce ...to nie do konca dobry pasjonat :mrgreen:

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjec w otomoto to tak na pierwszy rzut oka brakuje listew na calym lewym boku (m-pakiet wiec tanio nie bedzie :) ), zle spasowane drzwi przednie lewe z blotnikiem i kierunkowaskaz/reflektor przedni lewy z reszta nadwozia.

 

Z rozmowy z wlascicielem do poprawy caly lewy bok - lakiernik sie nie postaral, wiec pewnie i przednia maska, bo tez byla lakierowana, tylna klapa zle spasowana, wneki drzwi tez malowane wiec domyslam sie ze rowniez do poprawy. Lampa lewa przednia ma uszkdzone mocowania wiec pewnie dlatego nie pasuje - przedni pas podobno ma oryginalny lakier ale naklejki od klimatyzacji nie zauwazylem wiec pewnie nie do konca oryginalny...

 

Szukam ladnej 328i juz kilka miesiecy i do tej troche sie zniechecilem po obejrzeniu doslanych na maila zdjec... A druga sprawa ze juz 2 sztuki touringow, ktore chcialem jechac zobaczyc sprzedaly sie w dniu wystawienia oglosznia kilka tysiecy zlotych drozej od tej + koszty rejestracji tez o czyms swiadczy...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ta 328i pamietam z ogloszen jako uszkodzona jeszcze jak kupowalem swoja .. i napewno miala calby bok przetarty .. poza tym byl caly tyl uszkodzony i nie jestem pewien jak bylo z przodem - ale chyba tez cos tam bylo do roboty .. chyba nawet calkiem fajna cene miala .. ale ja wtedy nie chcialem auta dopiero do roboty ..

 

zawsze powtarzalem ze za dobra 328i to trzeba troszeczke dac ;)

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej nie będzie bezstronna opinia - mimo wszystko dzięki za dobre chęci

 

to, że samochód jest robiony, to nie jest problem, bo w sumie mało jest beemek ( i w ogóle samochodów ponad 10 lat) które nigdy nie miały żadnej obcierki - ważne jak jest zrobiony - i tak przed ewentualnym zakupem muszę zobaczyć na własne oczy w towarzystwie kogoś, kto zna się ode mnie lepiej na e36 ... i podchodzi do sprawy bez zbędnych emocji :wink:

 

opinia brus_ika bardzi mi pomogła w nastawieniu

szukam sobie 328/323 iT ale wcale nie musi być akurat ta, choć przyznam, że na zdjęciach, choć do dopracowania, to wygląda ślicznie

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.