Skocz do zawartości

E90 2.0D 163Km M47 ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż bedzie to mój pierwszy post na tym forum i ogolnie na jakimkolwiek wiec prosiłbym o wyrozumiałość haha 😄

Chciałbym zakupić e90 z m47 i tak sie rozglądam za egzemplarzami i pierwsze moje pytanie czy dałoby rade kupic jakąs biedną wersje do 20k? czy to realne? Czy gniot? 

Dla przykładu mam takie ogłoszenie 

https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-e90-320d-163km-manual-zadbana-CID5-IDVEzLM.html

Dzwoniłem do gościa, taki bardzo mocno stanowczy. Powiedział że po zakupie czyli rok temu zrobił dwumasę i pół roku temu regenerował turbinę. Oznak korozji brak oraz opony wielosezonowe, tylko informacji udało mi się od niego uzyskać bo zadzwoniłem do niego chyba w trakcie pracy bo nie był zbyt rozmowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Generalnie poniżej 20 tys. zł ciężko kupić dobre BMW. Ogólnie E90-tki są już mocno zużyte.

Czy VIN tego auta to: WBAVC32050KS00031 ? Jeśli tak to auto pochodzi z Wielkiej Brytanii i jest po przekładce kierownicy z prawej na lewą stronę oraz skrzyni automatycznej na manualną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście widać, no cóż czyli mowisz ze ciezko moze byc do 20k cos znaleźć? To jestem w kropce malej bo został do wyboru tylko w211 albo passat bo najbardziej zalezy mi na sedanie 😕 dzieki za pomoc szefie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
21 godzin temu, hayeeeR napisał(a):

A masz jakąś rade na temat przebiegów? czy nie ma co patrzeć bo pewnie wiekszosc krecona?

jak dla mnie to w tak starym aucie ważniejszy jest stan niż przebieg.
Może mieć 180tyś, odwinięta od latarni i nigdy nie widziała serwisu
Może mieć 400tyś, prosta i wszystko na bieżąco zrobione
Guma która ma 18 lat: nie ważne jaki ma przebieg, będzie już się sypać

Jak kupuję tak stare auta to patrzę, czy jeździ i ile do zrobienia a nie ile na zegarze ;) 

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.