Skocz do zawartości

Car audio bmw e39


Dawis99636

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakie polecacie Car audio do bmw e39? Na co wymienić oryginalne głośniki? Chcę założyć jakieś dobre głośniki w miejsce oryginalnych głośników aby nic nie było cudowane i wszystko wyglądało na oryginał ale aby jakość dźwięku w samochodzie była lepsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Budżetowo to 13cm hertza możesz wrzucić, ale te z oddzielnymi twiterami. Jednak to co najlepiej zrobi robotę to zmiana radia. Z oryginalnego to tylko Alpine CD53 made in Hungary. Ma wyjście AUX, a w nowszych wersjach nawet CD mp3 odtwarza (jeśli ktoś jeszcze wie jak tego używać :lol: )


Ja używałem tylko po AUX i jak się trochę EQ ustawiło to potradfiło grać na takim zestawie przyjemnie, oczywiście, że d.. nie urwie, bo nie ma z czego basów produkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak to co najlepiej zrobi robotę to zmiana radia

Ja rozpocząłem od zmiany głośników własnie. Na przód dwudrożne kenwood, zostały gwizdki oryginalne, a na tył poszły basowe kenwood.

Juz zmiana głośników ouzo dało- można było wycisnąć z tego radia jakis tam dziwek lepszy niz na standardowych głośnikach. Radio oryginał było bussines cd.

Teraz, mam kombajn na androidzie i micha mi się cieszy. W sobotę odłączam tylne głośniki i puszcze je przez wzmacniacz.

Głośniki które zainstalowałem maja średnicę standardowa- 13 cm. jeśli będę powiększał głośniki, to tylko te basowe tylne. Te w drzwiach 13 cm zupełnie wystarczy. Mi chodzi o jakość dźwięku, a nie o to żeby cale Stavanger wiedziało ze jade do domu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.