Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedyś jeszcze widziałem przerobione e38 na e65 xD ale tamto to był strup totalny. Ten jest przynajmniej wmiare równo poskładany :). Może się jeszcze gdzieś trafi to wstawie :)

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła cena jak za same papiery pod jumę. ;)

Dolicz jeszcze akcyzę i koszt transportu do klienta. Niech nabywca wie, że takie cacko ma swoją wartość. :lol:

A swoją drogą to ostatnio gdzieś pisali,ze to takie się w Polsce spaliło ..hmm..

Nie z Polski skoro akcyza do zapłacenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość załatwił za jednym zamachem dwa w jednym, lekarz i kobieta. Niektórzy piszą albo jedno albo drugie.a tu proszę :mrgreen: Dla mnie to kretyni ograniczający się do przedstawienia w ten sposób stanu technicznego auta. Przeważnie jest to sygnał, że coś nie jest tak. Ostatnio było X5 "od znanego fryzjera gwiazd" i okazał się totalnym szrotem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość załatwił za jednym zamachem dwa w jednym, lekarz i kobieta. Niektórzy piszą albo jedno albo drugie.a tu proszę :mrgreen: Dla mnie to kretyni ograniczający się do przedstawienia w ten sposób stanu technicznego auta. Przeważnie jest to sygnał, że coś nie jest tak. Ostatnio było X5 "od znanego fryzjera gwiazd" i okazał się totalnym szrotem.

 

dla mnie to jest glupota jak ktos wierzy ze lekarz doktor nauk pilkarz fryzjer urzednik prezes czy innego typu osoba mniej lub bardziej publiczna czy tez celebryta oszczedza auto ..zastanowmy sie przeciez takie osoby nie kupuja dobrych nowych drogich aut aby jezdzic 30 na godz...bardziej byl bym zdania ze bardziej zajezdzaja auta bo kupuja je na pare miesiecy lub maks 3 lata co jest spowodowane zapisem w nawiasie a potem nara paka strzala. Ummowmy sie ..a dla przykladu mojej zony znajoma jeden z drozszych stomatologow w krakowie > no nie jest biedna > kupila w 2005 roku nowe z salonu e 60 530d nie jakies wypasione ale nowe z salonu z gwarancja dla niej nie ma czegos takiego jak zagrzanie motoru i dopiero zabawa gazem jak rowniez nie ma czegos takiego jak po dobrej jezdzie studzenie turbiny a ona dobrze zapierdziela wszedzie sie spieszy .auto obecnie jakies 160 tys przebiegu od stomatologa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widziałem takich listew na tych modelach i wg mnie to wymysł nietrafiony sprzedawcy :mad2:

 

Lepiej niech poda vin to zobaczymy co to ładna stłuczka była :cool2: :cool2: :cool2:

 

 

tak tylko wrzucilem to zeby sie zorientowac przegladajac sobie nasze polskie aukcjie internetowe ..nie jestem zainteresowany w zaden sposob tym autem chcialem tylko wiedziec co to za opcja dodatkowa heh pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W mojej też takie listwy były. To takie zwykłe naklejane są listewki osłaniające lakier i tyle. Prawdopodobnie jest to oferta w USA salonów jako wyposażenie dodatkowe. Najlepsze, że ambitnie próbowałem je dokupić (bo prawy bok był naprawiany). :) Dopiero jak się okazało, że to lokalny wynalazek amerykański kazałem je blacharzowi zdjąć z drugiej strony i po kłopocie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.