Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

 

HAHAHA:D widziałem ostatnio podobne na ulicy i prawie bym na drzewo wleciał..

 

A najlepsze : ''WITAM MA FAJNA BEMKE DO SPRZEDANIA PO LEKKIM TUNINGU'' i ''AUTKO PO ZROBIENIU BEDZIE SIE NAPRAWDE LADNIE PREZENTOWAC'' :duh: :duh: :duh:

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodziło mi o zwrot bardzo delikatne uszkodzone... dziura w zderzaku i odstająca klapa bagażnika :P

, za to biały is to jeden spośród wielu... niestety

 

Biorąc pod uwage w jakim stanie auta są wystawiane czasem do sprzedazy na allegro, to on rzeczywiscie jest delikatnie uszkodzony

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan innych samochodów na allegro nie ma tu nic do rzeczy, samochód uszkodzony to uszkodzony, nie ważne czy dużo czy niedużo, delikatnie uszkodzony to by byl gdyby mial jakas wgniotke, ewentualnie pekniety zderzak, lub obtarty lakier, kasę i tak władować trzeba i to niemałą(pomijam niesprawnosci ktorych ze zdjecia wywnioskowac sie nie da), jak na samochód NIEUSZKODZONY.

Zegary z resztą też na sprawne nie wyglądają chyba że jakiś karton się tam przykleił :P

A jak widać w ogłoszeniu: Uszkodzony: Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że domorośli tunerzy przez duże T :P zaczynają szpecić E60 prawdziwy z niego unikat :P

http://otomoto.pl/bmw-530-prawdzwy-unikat-w-pl-romster-C17419826.html

 

jak tak można szpecić takie ładne samochody

 

to jest wersja specjalna "pług śnieżny" chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
za zeszpecenie e60 to juz powinny byc wysokie kary :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYPOSARZENIE FULL OPCJA MOŻLIWA ZAMIANA ROZWARZE KAZDA PROPOZYCJE ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA W ZGIERZU

...

 

I tyle w temacie ;) RozwaRZania niepotSZebne :P

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ktoś z Was zna właściciela, ponieważ jest to "Samochód dobrze znany i kojarzony w sferze tuningowej" ..... Fura nie byle jaka, bo "za autem oglądnie się każdy tak samo jak za nowym modelem Porsche", no i w dodatku kariera w show businessie: "Auto brało udział w serialu W11!"

 

 

http://moto.allegro.pl/jedyne-takie-zlote-bmw-e36-coupe-tuning-i1549503713.html

 

 

Generalnie widać że zaszalał z tuningiem audio i wydał na niego dużo kasy, ale wg. mnie to jest typowy przedstawiciel nurtu murzyńskiego getta "nigga, how much bling ya put in dat shit": monitory w osłonach przeciwsłonecznych, chromy, światełka, drogi lakier, a w środku silnik 1.8 na gazie.Skoro o silniku...

POD MASKĄ:

-W pełni wyremontowany silnik 1.8 IS

-pozłocone spinki,obudowa zawiasu,pokrywa bezpieczników i wtrysków,korek oleju.

-Pochromowane na złoto śrubki i spinki.

-zabudowa z alcantary

- uwolniony wydech zakończony tłumikiem KM Inferno

 

Pozłacanie spinki i korek szczególnie mnie ujęły. Prawie tak samo jak zamszowa wyściółka klapki wlewu paliwa.

 

 

 

 

Można też inaczej:

 

http://otomoto.pl/bmw-318-1-8-gaz-tuning-C17496387.html

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"MILE WIDZIANY KONTAKT OD ZNAWCÓW TEMATU BMW." - Może ktoś z kolegów zagadnie?

 

Co prawda autem po kupnie nie można tryumfalnie podjechać do domu, ponieważ "BRAK PRZEGLADU PONIEWAZ NIE JEŻDZE NIM OD JAKIEGOS CZASU" ale za dodatkową opłatą sprzedawca podrzuci nam auto lawetą: "DYSPONUJE TRANSPORTEM 90GR/KM". Brak jednej nerki na atrapie chłodnicy i klapki wlewu paliwa to pewnie też element tuningu? :mad2:

 

 

http://moto.allegro.pl/bmw-e34-tuning-okazja-lpg-gaz-tanio-klima-i1566127425.html

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/niepozorny-pogromca-m3-c36-amg-i1562639925.html

 

Tu jest bajkopisarz. w aukcji pisze ze 280 km a niszczy m3,m5

Witam posiadam do sprzedania przepięknego mercedesa C36 AMG.

Samochód jest zadbany i doinwestowany. Wymienione wszystkie płyny oleje, tulejki,gumki łańcuch, uszczelnienie silnika, mostu - brak jakichkolwiek wycieków. Samochód garażowany, używany sporadycznie do rekreacji i do psucia humoru na światłach kierowcom w samochodach za wiele większe pieniądze i o wiele większymi silnikami i mocami.

Cóż mogę powiedzieć o samochodzie – wart o wiele większych pieniędzy. Jazda nim to sama przyjemność , wsiadasz i nie chcesz wysiąść.

 

Uruchamiasz silnik ryk silnika – nie da się opisać to trzeba usłyszeć . Przyspieszenie jest odrzutowe – pasażera wciska w fotel do 160km/h.

Pierwszą setkę spod świateł na asfalcie robi w około 5sekund (4,8-5,5) zależy nigdy wolniej.

Samochodem jezdze dla przyjemności i do rozładunku stresów. Samochód jest niepozorny bez oznaczeń. Tylko w tym roku na światłach zostawiłem takie samochody jak BMW E46 M3 343KM – cwaniaczek do 100km/h został jakieś 2 długości samochodu (do 30km/h na godzinę wyprzedzał mnie o pół swojego samochodu, Bentley Continental GT 560KM – koleś nie wiedział co się dzieje HI HI HI , Golf V R32 – też nie miał zadużo do powiedzenia, nie licząc BMW 3 litrowych benzyniaków – odjeżdzasz jak chcesz – znikający punk w lusterku. Dla niedowiarków proszę zajrzeć na youtube i porównać przyspieszenie c36 z tymi samochodami. Ja mam przerobiony wydech na strumienice, zestrojany silnik – mój jest szybszy i bardziej dynamiczny niż kolegi który także jest szczęśliwym posiadaczem c36 Po analizie filmików mogę na światłach stawać z E92 M3 z nowa M5, M6 jak równy z równym gdyż te samochody na asfalcie nie mają deklarowanych przez producenta 4,9s do setki tylko około 6s. Samochód rozpędza się do 275km/h .Sprzedaje gdyż potrzebuje funduszy na otwarcie myjni parowej- tak trzymałbym ten samochód przez kolejne długie lata

Kontakt 697-705-514 Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.