Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Faktycznie ale masakra ludzie nie maja za grosz samokrytyki jak mozna wciskac ze ma 160 tys??? :jawdrop: usunal fotke bo sam sie przerazil pewnie zmieni kierownice ale to nie taki maly wydatek poza tym nie wiele to da spojrzcie na pedaly tez poprzecierane stawiam ze ma ponad 300 tys dobrze ponad ja mam 171 i nie ma sladu zuycia na pedalach na kierownicy nie mam bialych przetarc tylko delikatne ledwo widoczne, mysle ze nawet przy 300 tys nie bede mial takiej masakry

 

Moje becia ma 300tkm na liczniku i kierownica nie jest nawet w polowie tak starta....

 

Ja stawiam na przebieg 400tkm w gore. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis skody... bomba... sama skoda już jest bomba...

ma chip... ale nie wiem czy ma... bo nie pozwalam ingerowac w silnik...znika spod swiateł wiec ma... koles mówi coś a potem ze 3 razy zaprzecza ehehhehe..... lepiej by tego nie pisał ... szybciej by sprzedał...

 

 

nie ma jak kupić silnik do 730 V6 ;)

 

http://www.allegro.pl/item183092246_bmw_730_e38_95_99r_silnik_3_0_v6.html

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej kierownicy...rzeczywiscie jest zjarchana ostro... i pedały potwierdzają przebieg.... jednak powiem szczerze że dużo zależy od konserwacji... w serii 3 miałem kierownice igiełkę jak kupowałem... mam znajomego na myjni recznej i czesto do niego wstawiałem auto...najprawdopodobniej ... plakowali tą kierownice... i przez 10tyś km... wytarła się i to dość ostro...

 

nie tak jak ta... po plaku ( podejrzewam) zrobiła się taka miekka ... i łatwo sięscierała

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To może coś grubszego:

 

http://moto.allegro.pl/item191156316_bmw_850i_1992_unikat_jedyny_w_swoim_rodzaju_igl.html

 

WITAM SERDECZNIE!!

 

DO SPRZEDANIA JEST JEDYNY I NIEPOWTARZALNY W SWOIM RODZAJU SAMOCHOD BMW-850i STAN IGŁA !!!MOZNA POWIEDZIEC ZE JAK NOWY

 

SADZĘ, ZE JEST TO EGZEMPLARZ JEDYNY W SWOIM RODZAJU W POLSCE, A NAWET W EUROPIE

AUTO PO SPROWADZENIU PODDANE ZOSTAŁO PEŁNEJ ODNOWIE W SERWISIE BMW I MOIM WARSZTACIE:

-NOWE TARCZE I KLOCKI

 

-NOWE AMORTYZATORY

 

-NOWY UKŁAD WYDECHOWY OD SILNIKA DO KONCA WRAZ ZE SONDAMI

 

-NOWE OPONY MICHELIL-PILOT KOSZT PONAD 6TYS ZŁ

 

-NOWE USZCZELNICZE ZAWOROWE

 

-NOWE SWIECE

 

-NOWE PASKI I NAPINACZE

 

-NOWY BLOK NAWIGACJI

 

-NOWA ZMIENIARKA

 

-KOMPLETNIE NOWY UKŁAD STABILIZATORÓW I UKŁADU KIEROWNICZEGO

 

-NOWY MOST NAPĘDOWY

 

-NOWE WSZYSTKIE SZYBY

 

-NOWE LICZNIKI

 

-NOWE LUSTERKA

 

-NOWE PRAKTYCZNIE WYSZTKIE ELEMENTY I PODZESPOLY

 

- I WIELE INNYCH ELEMNTOW I PODZESPOŁÓW ZOSTAŁO WYMIENIONYCH NA KOMPLETNIE NOWYCH I KOMPLETNIE ORGINALNYCH TYLKO I WYLACZNIE ORGINAL ZAMAWIANE W SERWISIE BMW!! ZA KOSZT GRUBO PONAD 70000ZŁ A MOZE I WICEJ PO DOKŁADNYM PODLICZENIU

AUTO PRZYGOTOWYWANE BYŁO "DLA SIEBIE"-MIŁOŚNIKA TEJ MARKI JAKO UNIKATOWY EGZEMLARZ

 

WIELE Z WYMIENIKNYCH CZĘŚCI BYŁO SPRAWNYCH -I SĄ W ZAPASIE.

 

Z UWAGI NA PRZYGOTOWANIE AUTA DO POZIOMU PEŁNEJ NIEZAWODNOŚCI ZGROMADZONO ZAPAS CZĘŚCI NOWYCH ORGINALNYCH BMW BARDZO WIELE ,KTÓRE SĄ DODATKIEM DO AUTA O BARDZO DUZEJ WARTOŚCI PONAD 30000ZŁ A MOZE I WIECEJ PO DOKŁADNYM OSZACOWANIU

 

AUTO TO MA NA DZIEN DZISIEJSZY REALNA WARTOŚĆ 70% NOWEGO SAMOCHODU. BYŁO OCZKIEM WŁAŚCICIELA, KTÓRY PRZEJECHAŁ NIM OK 15000KM.

 

W AUCIE WYMIENIONE ZOSTAŁY PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE ELEMENTY I PODZESPOLY NA NOWE ORGINALNE KAŻDY DETALIK JEST 100% ORGINALNY I NAJWYZSZEJ JAKOSCI WOZ PRAKTYCZNIE JAK NOWY STARA POZOSTALA TYLKO KAROSERIA KTORA ZOSTAŁA TEZ PROFESIONALNIE ODNOWIONA,AUTO PRZYGOTOWANE DLA PASJONATA I MIŁOSNIKA

 

AUTO BYŁO GARAŻOWANE W OGRZEWANYM GARAŻU PIESZCZONE W KĄZDYM ELEMENCIE!!:)

 

W WYPOSAŻENIU AUTA SĄ WSZYTKIE MOŻLIWE UDOGODNIENIA PEŁNE WYPOSAŻENIE POCZAWSZY OD SKÓRZANEJ TAPICERKI PRZEZ PELNA ELEKTYKE KLIMATYZACJE STEFOWA I WSZELKIE UKŁADY TRAKCJI , RADIO ZE ZMIIENIARKA, NAWIGACJA, , PIEKNE FELGI ALUMINIOWE POD PODWOZIEM ZAŁOŻONE NEONY SWEICACE WIELOMAKOLORAMIZ WIELOMA FUNKCJAMI...I WIELE INNYCH UDOGONIEN KTORE CHCAC OPISAC I WYPISAC POTRZEBA TROCHE CZASU

AUTO ABSOLUTNIE BEZWYPADKOWE! WŁAŚCICIEL MIAŁ SWEGO CZASU WARSZTAT

 

AUTO WARTE STATECZNYCH RĄK PRZEZNACZONY I SKIEROWANY DO MIŁOŚNIKÓW MARKI BMW JAK ZE CENIACYCH SOBIE ELEGANCJE WYGODE I NIEZAWODNOŚĆ AUTO JEST PRZYGOTOWANE ABY SŁUŻYLO NIEZAWODNIE PRZEZ DLUGIE LATA. JEST ONO DOPISZCZONE W KAZDYM DETALU

 

NA MIEJSCU JEST MOZLIWOŚC PEŁNEGO PRZEGLADU SAMOCHODU NA PODNOSNIKU...

NA ZYCZENIE MOGE DOSLAC WIECEJ ZDJEC

 

SPRZEDAM SAMOCHOD WRAZ Z WYMIENINYMI ZAPASOWYMI NOWYMI CZĘSCIAMI

 

AUKCJA MA CHARKTER INFORMACYJNY , CENA DOTYCZY AUTA WRAZ Z POSIADANYMI CZESCIAMI ZAPASOWYMI, PRZED LICYTACJA PROSZE O KONTAKT POD NR. 605762692 BADZ NA MAILA

 

ZASTRZEGAM PRAWO DO ZAKONCZENIA AUKCJI PRZED CZASEM

 

ZAPRASZAM NA POZOSTAŁE MOJE AUKCJE Z DRUGIM UNIKATOWYM MODELEM BMW

Wymienione ma wszystko tak by niczego nie było - jakby to powiedział Kononowicz. A oprócz tego ma cudownego lamparta (czy coś takiego) :mad2: na prawym błotniku i choinkę z zapachów na desce rozdzielczej plus jakieś badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle rzeczy wymienionych w "nowym" aucie? szyby - po 15 tkm????

 

swoja droga smigielko na boku konsoli - fajny bajer. a laski na to leca? wie ktos moze? a bateria zapachow - ciekawa koncepcja.

 

ja rozumiem ze dobry bajer to polowa sukcesu ale ta cena jakas dziwna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.