Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://allegro.pl/bmw-e46-330ci-doinwes ... 17010.html no tyle inwestycji w fure i na sprzedaz

Wygląda, że gościu raczej szczerze opisuje ...

Jakoś nie wierze sprzedawcom co inwestują 10k w kilkunastoletni samochód, żeby go po pół roku sprzedać. Gdzieś musi być haczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 10tyś Mi na kalkulatorze wyszło 15tyś z haczykiem i to gościu podaje tylko za częsci, bez robocizny. Chyba tak się rozpędził, że zapomniał za ile sprzedaje. Taka inwestycja opłaca się jak kupujesz auto za grosze, a jak za grosze to wiadomo. Już był na forum przykład, że sprzedaje za 18tyś a wylicza, że włożył 25tyś. Być może, ale kogo to obchodzi skoro nie jest w stanie tych pieniędzy odzyskać. Jestem tylko ciekawy czy może te wydatki udokumentować. Jak tak, to na pewno trzeba byłoby to wszystko sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/bmw-x5-uwaga-nie-kupuj-tego-auta-C26724841.html

 

Gdyby wygasło, cytat:

"UWAGA !!! jeśli chcesz zaoszczędzić czasu i pieniędzy wydanych na paliwo , nie jedź po te auto , właściciel nie kompetentny , zachowanie dziecka pięcio letniego, uzgodniliśmy kwotę 57500zł telefonicznie, auto właściciel przedstawił jako w stanie idealnym i bezwypadkowym oraz że dokłada do auta nowiutkie zimowe opony na aluminiowych felgach! , zajechałem po auto oglądam karoserie testerem do lakieru lewe drzwi przednie i tylne szpachlowane pod listwą i całe lakierowane oczywiście ( pan o tym nie wiedział) poprosiłem o odpalenie silnika więc pan odpalił ale po minucie zgasił jak twierdził bo szkoda mu paliwa a jak chcę żeby chodził silnik dalej to mam mu dać 20zł do tego strasznie popędzał bo się śpieszył do jakiegoś wyjazdu ( moje pytanie jak można być tak bez czelnym i tak traktować klienta który przyjechał z gotówką 57500zł i kazać mu płacić 20zł za paliwo i w 15min kazać zdecydować o zakupie auta, oczywiście pan nie dał się przejechać tylko sam nas kawałek przewiózł, tak nas popędzał że zdecydowałem odpuścić sobie tą laleczkę i na odjezdne zaproponowałem panu 55.000zł że ostatecznie mogę dać, pan się roześmiał i powiedział że 500zł to max może jeszcze zejść, pojechałem do domu z rachunkiem za paliwo. wieczorem przychodzi sms że się zgadza na tą kwotę 55tyś i jeśli jestem zainteresowany to mogę jutro przyjechać po auto , odpisałem panu że ok przyjadę tylko żeby pan się już tak nie śpieszył jak ostatnio no i chciałbym obejrzeć te koła z nowymi oponami , pan odpisał ok, więc pojechałem następnego dnia, zajeżdżam a pan odjeżdża bmw z pod domu i przychodzi sms że pojechał do sąsiada i zaraz przyjedzie, po 20minutach zdecydowałem przejechać się po okolicy czy z autem nie dzieją się dziwne rzeczy,po paru minutach podjeżdżam pod dom i pan już wrócił, i patrzy na nas i dziwi więc mówię dzień dobry pokaże pan mi te koła? odpowiedź powaliła mnie na kolana ( normalne koła a co ! pan kół nie widział! ) więc mówię po prostu chciałem je zobaczyć przed kupnem, i kolejna odpowiedź która mnie dobiła , cytuje : jak pan chce zobaczyć koła to musi pan dać mi 50zł na paliwo bo koła są na drugim końcu miasta w garażu a ja nie jestem frajerem żebym uskuteczniał se darmowe przejażdżki , a do tego cena za auto wzrosła o 1000zł bo dzwonił klient i tyle płaci bez oglądania więc jeśli daje 56.000zł to zabieram jeśli nie to do widzenia , krótko mówiąc wróciłem do domu z drugim rachunkiem za paliwo razem 400km, pozdrawiam cwaniaka z miejscowości PRZYLEP koło zielonej góry"

Namieszałeś w mojej głowie

Jednym gestem, jednym słowem

Nie musisz przynosić mi fiołków i bzów,

Wystarczy mi, ŻE JEŹDZISZ BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już :cool2: ale w innym dziale :D

Nie każdy przegląda inny dział!! :cool2:

Namieszałeś w mojej głowie

Jednym gestem, jednym słowem

Nie musisz przynosić mi fiołków i bzów,

Wystarczy mi, ŻE JEŹDZISZ BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantazja fantazja ale i chetnych nie brakuje

e...5 (135)

1 675,00 zł pią 16 lis 2012 08:55:03

S...6 (0)

1 650,00 zł pią 16 lis 2012 17:34:38

M...r (57)

1 600,00 zł pią 16 lis 2012 17:02:18

M...A (17)

1 300,00 zł pią 16 lis 2012 16:21:45

V...r (60)

1 200,00 zł pią 16 lis 2012 15:40:44

m...2 (43)

1 025,00 zł czw 15 lis 2012 18:13:17

P...1 (51)

1 000,00 zł śro 14 lis 2012 14:03:08

T...o (87)

462,00 zł czw 15 lis 2012 16:59:45

t...1 (25)

400,00 zł wto 13 lis 2012 22:09:57

b...g (0)

350,00 zł wto 13 lis 2012 22:56:53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos jest celebryta, to mu Bozia rozum odbiera, ale dzieki takim ekstrawaganckimi zachowaniami, po prostu, istnieje.

Niech to robi z hamerykanskimi furami.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobił wiejski festyn z auta i sprzedaje. kumpla crx, występował ostatnio w tym jego dziadowskim programie. choć nie trawie del soli bo to autka dla kobiet to ,obejrzałem z ciekawosci co ten gamoń tede o nim powie. :lol: lepiej zaczałby robić to co naprawde umie czyli, przekręcaniem czapeczki i poceniem się bo o motoryzacjii pojęcia nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.