Skocz do zawartości

Dylemat zakupowy


Polinex

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.08.2024 o 09:08, karlos91 napisał(a):

@michu7510 dolaczam sie do pytania. Przez chwile doslownie zerkalem na X2 35i, glownie za namowa drugiej polowy, ktorej podoba sie X6M, ale budzet nie ten 😄 Poki co dalej nie zdecydowalismy co kupic za okolo 300k PLN, ale raczej idziemy w jakis Touring, by siedziec nisko. 

Ja zamówiłem Lexusa NX. Cisza, spokój, nasze drogi z koleinami łyka bez zmrużenia oka, audio Mark Levinson, wersja Omotenashi (czyli praktycznie wszystko w nim co świat moto ma do zaoferowania), po zakrętach śmiga bardzo ładnie, felga 20 i jedzie się pięknie, eCVT (nie CVT) jak dla mnie petarda, jak wciśniesz mocniej pedał przyspieszenia to mruknie motor, który w takim układzie wchodzi na wysokie obroty a nie skrzynia, tam się nic nie ślizga i nie spowalnia przyspieszenia tak robiły pierwsze skrzynie tu wręcz bez zwłoki jedzie za wciśnięciem gazu i nie wiem czy to nie lepsze niż w obecnych bmw skrzynia, która wachluje biegami bez przerwy w dół i w górę albo utrzymuje obroty w trybie S jakby miało auto na księżyc wystrzelić i wtedy silnik też słychać i to jak, albo dla odmiany złapie laga i wtedy masz zawieszenie na kilka sekund, a takie doświadczenia ma mój znajomy z nowej X5 . Co więcej decyzja zapadła bezpośrednio po jeździe X2M35i, wysiadłem z BMW i pojechałem przez miasto a po drodze był salon Lexusa i ... czekam na odbiór. Czekałem na nowe X3 i powiem szczerze nie do końca kokpit ze sznurka w aucie za 300k mnie przekonuje.

Edytowane przez michu7510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.