Skocz do zawartości

Silnik M52 - jak odróżnić 2.0 od 2.8


lato

Rekomendowane odpowiedzi

a wydech ma od 2.0 ze nie potrafiliscie rozroznic ?? poza tym jakie hamulce ma z tylu ?? wentylowane ?? ..

 

 

Wydech to dwa kominy pociagniete po obu stronach wiec z seria to nie ma nic wspolnego, ale przyznam grzmi to nawet niezle :)

 

Co do tarcz czy wentylowane to nie zwrocilismy uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki burzuj?? Kujon zrozum ze jestes niewielkim procentem uzytkownikow bmw z ktorych spotkalem i ktorzy maj 2 polkole mozgowe w wyniku zderzania ktorych powstaje mysl :lol: :lol: buhahah wypilem sobie juz kilka piwek :) to tak na margiensie zeby nikogo nie urazic ;)

no ale prawda jest taka ze uzytkownik bmki jednak sporo ma nadal z paskiem na dresie. a propos puntos :) to takie 2,0 to moglo pomyrdac mi kolo.... wydechu :D (nie bierz tego doslownie bo Ciebie nie zmasakrowalem ale mariola i swir mieli probke ;) )

 

Heheh Lato nie przypominam sobie żebym się z tobą ścigał bo nie widziałem zbytnio sensu, no ale skoro to ma podnieśc cię na duchu to ok :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu...

roznica polega na kolektorach..2.0 ma wezsze od 2.5...i w zasadzie 2.0 na szafie powinno miec fabrycznie 240km/h a 2.5 260km/h..i wiekszy komputer ,tak bylo w e34 we36 mysle ,ze jest tak samo..

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu...

roznica polega na kolektorach..2.0 ma wezsze od 2.5...i w zasadzie 2.0 na szafie powinno miec fabrycznie 240km/h a 2.5 260km/h..i wiekszy komputer ,tak bylo w e34 we36 mysle ,ze jest tak samo..

 

owszem, ale nie :nienie: ja mam 2.0 i szafę mam do 260 (tak jak inne E36 sprzed liftu), po lifcie było 240 (i to nie tylko w 2.0)

...tylko BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rybkach byłem jeszcze przed wakacjami, wiec na 100 % nie mowa o mnie, ale chętnie się kiedyś z Wami zapoznam, zresztą na Rybki jeździ mnóstwo zajawionych ludzi. Aha, to nie była Bejka Mirolla. Ja mam czerwoną E36 328i, nigdy się picuje że mam coś innego, to był jedyny raz :mrgreen: ale po pierwszym przejeździe wszystko się wydało. No i moja idzie jak trzeba, nie zajechana 328 powinna robic nie zajechana 325 jakies 3moze 4 dlugosci samochodu, wiele zalezy tez od kierowcow, opon, wielu czynnikow :cool2: Tego wieczoru były tylko 2 Bejki, moja i tego gościa, ale niestety nie pamiętam jak się nazywał. Piękną walkę nawiązałem z zielonym 300 konnym 200SX, włoił mi ale po wyścigu nie mógł wyjść z podziwu jak seryjna Bejka sobie radziła :norty: Było dużo dobrej i bezpicznej zabawy. A jestem ze Śląska, wpadam czasem do Krakowa do rodzinki, a że znam paru fajnych ludzi to i czasem pojawiam się tu i tam :cool2:
M3 - I K E R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miker w takim razie ciebie pytalem o mody w 2,8. Z tego co napisales na priv to nie masz serii tylko sporo pozmieniane. No ciekawe ile jest szybsze od zwyklej serii.

Swirek to nie jezdzilismy? A to sie musialem pomylic ;)

A przez budziki nie rozrozni. Moze sa jakies inne detale procz tylnich tarcz bo istnieje jeszcze mozliwosc SWAPa?

Jestem jak Media Markt.... Nie dla idiotów :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to skoro to masz to powiedz jak to sie odbilo na osiagach auta i na spalaniu. czy robiles mody stopniowo i jakie efekty po kolei miales?

Pisaleś ze e46 robisz jak chcesz a czy przed zmianami tez tak bylo?

Jestem jak Media Markt.... Nie dla idiotów :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.