Skocz do zawartości

Hałasujące mocowanie pasa


morfang

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Ku Ba napisał(a):

sprawdziłem u mnie, wyglada to tak. w czasie jazdy niesłyszalne, jak poruszam no to stuka, ale nie nazwałbym tego wadą

https://streamable.com/yoi38s

 

moze minimalnie inaczej zamocowali u mnie w roczniku 2021

Po filmiku widać/słychać, że u Ciebie jest to ciut inaczej zrobione.
Dodatkowo zauważyłbym tylko, że masz fotele manualne - może tutaj ogranicza się problem do osób które maja elektryczne.

 

Ale ogólnie, to nie chodzi o fakt, że jak się porusza to słychać.
Podczas jazdy, w szczególności no nierównej drodze/lub dziurawej drodze, ten element (jeśli nie ma pasażera obok zapiętego) zaczyna wydawać dźwięki - i to jest problemem tego wątku.

Ale nie ukrywajmy, że samochód który miał premierę w 2019 roku ma taką podstawową wadę!

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam manualne fotele Msport i 2021 i to mialem.  U mnie stukalo to mocowanie od strony kierowcy zawsze, ale i od pasazerki jesli jechala. Jak jechalem sam to tylko moje. 

Bardziej stawiam na budowe ciala i to jakie drogi, ale nas pierwszy wyjazd ~ 3,5 kkm zmeczyl strasznie z tym stukaniem. 

Jak Wam ASO nie chce pomoc to zdejmicie te plastikowa oslonke i podklejcie kawalek filcu jak pod noge od krzesla / stolu by metowy element o siebie nie stukal. U mnie chyba tak wygladala ta "naprawa", no tylko ASO ma jakies tasmy z filcem by wygluszac takie swierszcze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.09.2023 o 08:46, karlos91 napisał(a):

Ja mam manualne fotele Msport i 2021 i to mialem.  U mnie stukalo to mocowanie od strony kierowcy zawsze, ale i od pasazerki jesli jechala. Jak jechalem sam to tylko moje. 

...

Od całkiem niedawna dokładnie ta sama sytuacja. Nie jest to głośne, ale wkurzające :/

Idę kleić filcową podkładkę, dzieki za tipa 👍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jesli chodzi o klamre - czyli zapiecie pasow - to mialem przez chwile problem, ze stukalo i tak jak samo sie zaczelo tak samo przestalo. Jeszcze lampka pod foletali przednimi potrafila skrzypiec (wydawalo by sie jakby caly fotel), ale to latwo podkleic samemu i po problemie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.