Skocz do zawartości

"Wycie" w e39 2.0 nie wiem o co chodzi.


Patro1995

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to już ostatecznie ( jadę prosto wyje, skręcam na prawo i przestaje wyć, jak na lewo to wyje dalej ) czyli patrząc z tej perspektywy które łożysko powinno być do wymiany, bo gość mi wymienił prawe, opony też pójdę sprawdzić dzis na targum choć gość przez telefon mówił że to łożyska na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Strona którą odciążasz przestaje wyć. Może prawe ale też z tyłu masz do wyminany.

Sprawdzając luz macając koło, czy kręcąc ze zdjętym zaciskiem mozna dojść do tego, nie wymieniając na pałę.


To co możesz sam zrobić to sprawdzić w jakim stanie są opony. Czy równo zjechane na całej szerokości. A jak masz lewarek, klucz do kół i zacisku i trochę chęci to teoretycznie możesz sobie nawet łożysko zdiagnozować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to już ostatecznie ( jadę prosto wyje, skręcam na prawo i przestaje wyć, jak na lewo to wyje dalej ) czyli patrząc z tej perspektywy które łożysko powinno być do wymiany, bo gość mi wymienił prawe, opony też pójdę sprawdzić dzis na targum choć gość przez telefon mówił że to łożyska na pewno.

Skręt w LEWO siła odśrodkowa ciężar auta i kierowcy wypycha na zewnątrz. Czyli w prawo.

Skoro prawe łożysko wymienione to pozostaje opona. Zamień koła miejscami lub pożycz jak masz taką możliwość inne koła (oczywiście od bmw) i zrób jazdę porównawczą.

Jak minie to wina opon. Jak nie to... kończą mi się pomysły :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ogarnięte, to było lewe łożysko, ono tak wyło, trochę dziwne że przy skręcie w prawo i na prosto, ale jednak lewe, wymieniłem dwa na przodzie więc temat zamknięty, dziękuję za pomoc ;)

Szerokości. Dobrze wiedzieć, na przyszłość już jesteśmy bogatsi o wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.