Skocz do zawartości

E60 zmiana lamp na lci oraz nawigacji.


Mattybmw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że temat był wałkowany wiele razy na pewno lecz chcę sie dowiedzieć kilku rzeczy bezpośrednio od osób które to zrobiły i działa.


Chce zmienić lampy z przedlifta czyli z tych które posiadam zwykle na żarówce H7 na Lci bixenon i tu mam pare pytań

1. Czy potrzebuje modułu LM2 czy jest możliwość zaprogramowania ich w tym którym posiadam.

2. Czy posiada ktoś konkretny schemat ich podłączenia lampy wyciete z kostkami.

3. Opis kodowania jeśli ktoś posiada stawiam piwo.


Odnośnie nawigacji posiadam małą nawigacje, a chce wymienić ja na LCi duża posiadam kostki ktore też nabyłem z nawigacja.

1. Podłączam bez problemu to a kostke ktore jest w tej zwyklej malej?.

2. Potrzebuję jakiegoś modułu dodatkowego?.

3. Jak to jest z kodowaniem też jeśli jest ktoś w stanie mi to wytłumaczyć oczywiście również browarek.


Bardzo dziękuję za pomoc oczywiście kto pyta nie błądzi mam nadzieję że zrozumiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię żeby ktoś pomógł Ci za przysłowiowy browarek.

Z własnego doświadczenia.

Padla mi jednostka CiC pro w e84 i musiałem kupić drugą. Nie mam o tym pojęcia i musiałem zapłacić 500zl za przypisanie jej do Vin pojazdu

Lampy to pewnie koszt około 600-1000zl. (Wiązki, moduł, kodowanie).


Niestety wiedzą i umiejętnościami swoje kosztują więc możesz to komuś zlecić albo uczyć się na własnych błędach i liczyć się z konsekwencjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że płaciłeś i chciałbyś by ktoś też nie szukał samemu rozwiązania a zapłacił. Aczkolwiek lubie sam znajdywać rozwiązanie czyli uczyć się na własnych błędach i ogarnąłem temat wielkie dzięki. Kwestia kodowania i podlaczenia pinów. Każdy kto szuka pomocy nie powinien być z biegu nastawiany przez innych że koszt to 10 zł i browar to za mało. Są ludzie którzy są w stanie pomagać za nic bądź za przysługę a i też za pieniądze kwestia tylko czy sa w stanie pomóc na tyle by ta kasa była pomocy warta czasem komuś starczy zwykle dziękuję. Cóż takie czasy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.