Skocz do zawartości

Poprawne ładowanie akumulatora


jaworq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę podobnego wątku...

To normalny dźwięk podczas ładowania akumulatora? Na początku chyba nic nie było słychać, dopiero po 2h ładowania takie coś. Czy auto otwarte czy zamknięte - bez znaczenia.




Po jakimś czasie wszedłem do auta i ... wygląda na to że rozładowałem akumulator zamiast doładować. WTF?


IMG-1692.jpg


Myślałem że otwieranie/zamykania auta przeszkodziło w ładowaniu akumulatora ale jednak nie. Zamknąłem auto razem z maską, poczekałem 10 min i dopiero podpiąłem ładowanie. Dalej to samo - co 2 minuty rzęzi coś pod maską. Jak auto odpięte od ładowania to nie rzęzi. Pozostaje pytanie, dlaczego komputer w tym BMW jest jakiś ułomny i rozładowuje akumulator (komunikat ze zdjęcia) i w dodatku rzęzi coś pod maską? Podpinałem wiele aut do ładowania i nigdy nie było takich jaj... Najpierw ładowarka + do + i - do -. Potem do prądu i leci. Żadna filozofia. Widocznie nie z BMW...


EDIT: Chyba sobie sam odpowiem ;D W instrukcji znalazłem: "ładowanie akumulatora. Z technologią Mild Hybrid: baterię ładować jedynie przy otwartej pokrywie przedniej". Czyli zamknięta maska powodowała problem. Ciekawe czy coś zepsułem ;D

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.