Skocz do zawartości

Zerknijcie na to E39


efendi

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item135579449_bmw_525_tds_1998_warto_super_cena.html

 

Chodzi mi o to czy był taki kolor nakładany na te auta czy właściel piszac ze bezwypadkowy kłamie ukrywając że auto było dzwonione i pomalowane na nowy lakier ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor jest prawdziwy bo juz w miescie widzialem takie kolory-widzialem tez takie jak pracowalem w niemczech wiec :cool2:

 

http://img314.imageshack.us/img314/9448/pawlazdjecia012fa6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to nie ogladajcie :) bo faktycznie coś było robione z ta klapa.

 

Mam na oku druga (dla brata bo sie napalił) i tez jezeli ktos mieszka w Szczecinie to czy moglby zerknac na http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1764732 i odpisac mi na priv gdyz jazda z Wrocławia do Szczecina na darmo mi sie nie oplaca.

 

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widac, ze po dzwonie. Zobacz przod z lewej strony jest nizej macha. Bagaznik na 100% malowany. Ja jestem juz pewien, ze to kupa zlomu Smile.
super :) powiedz mi ktore auto w tym rocznku nie miało nic malowane ??? nawet lusterka ?

 

No akurat sam osobiscie mam kumpla, ktory jezdzi e39 523 z 96 roku i niegdy nic nie mial malowanego, tylko raz sobie spolerowal. Co ty mi tu za bzdury gadasz. Jest pelno aut niemalowanych i bezwypadku. To niebieskie badziewie to kupa zlomu z tej auckji. Jak Ci mowie to uwierz. I jeszcze slabo pomalowane. Teraz chce sprzedac za marne grosze a i tak ma problemy. Pewnie po przejazdzce zawieszenie okaze sie sprawne w 15 %. Aha a apropo malowania. Moj kolega rok temu sprowadzil e34 z 1994 roku, i jest zueplnie bezwypadkowa. Lakier juz troche matowy, ale jak sie go spoleruje to bedzie git.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oględałem :)

 

Auto w idealnym stanie...

pod warunkiem, że komuś nie przeszkadza, że skóra jest dermą i to podartą, że auto z fabryki wyjechało kremowe, że było taksówką i ma dziurę w resce rozdzielczej wielkości telewizora 10 calowego, że nie ma elementu bez korozii.

 

To jednak nie ma znaczenia, najważniejsze jest to, że cena w aukcji jest niższa od komisowej o 2000 tys zł. OKAZJA

 

PS szyby oryginalne, elementy proste - mogła kraksy nie mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym idealnym to żart oczywiście. Ja bym jej nie kupił. Cena mówi wszystko, a oglądałem tylko z zewnątrz.

 

Co znaczy, ze cena mowi wszystko? Tzn. jest tak niska, ze wiadomo, ze to szmelc ? Przynjamniej ja tak mysle.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta beemka z włocławka widać że robiona bo przecież nikt nie wymienia kierownicy , żeby nie mieć poduchy.A o tej ze szczecina nie można duzo powiedzieć poza tym że wizualnie źle nie wygląda.Bierz pod uwagę że w środku welur , oraz że nie ma alumków( a to baaardzo ważne).Cena przyzwoita jak na ten rok.
Podjechali ułani pod okienko beemką siódemką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym idealnym to żart oczywiście. Ja bym jej nie kupił. Cena mówi wszystko, a oglądałem tylko z zewnątrz.

 

Co znaczy, ze cena mowi wszystko? Tzn. jest tak niska, ze wiadomo, ze to szmelc ? Przynjamniej ja tak mysle.

 

Dokładnie, uważam, że diesel z 1998r powinien być droższy... jeśli jest w bardzo dobrym stanie.

Podkreślam jeszcze raz. To auto nie jest tragiczne, widziałem gorsze, ale jak już napisałem jest to zaadoptowana taksówka na cele cywilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item135579449_bmw_525_tds_1998_warto_super_cena.html

 

Chodzi mi o to czy był taki kolor nakładany na te auta czy właściel piszac ze bezwypadkowy kłamie ukrywając że auto było dzwonione i pomalowane na nowy lakier ?

 

to jest auto po taryfie lub po radioli i widać to na pierwszy rzut oka :duh:

 

moim zdaniem jest przemalowana - a wcześniej miała na 90% kolor budyniu :?

 

sądze tak po wnętrzu :

- tapicerka nieoryginalna - taka za bardzo skajowa jak na beemke i inaczej szyta.

- tylne wygniecione fotele - przez gąbke przebija sie już stelaż

- przetarty mieszek ręcznego

- pokrowiec na jak znam życie wymęczonej zdrowo kierownicy

 

...... i gwoździk programu - zaślepka po radiostacji po lewej stronie kierownicy.

Pozdrawiam!

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat z braku laku i zazdrości do mojej buni rozgląda się też za kombiakiem stąd kolejna sprawa:

 

Czy ktoś oglądał to auto ?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1729527

 

dzwoniłem do faceta, zaklina się w kamień że bezwypadkowa, nie ma książki serwisowej ale ma 2 kluczyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ta pierwsz którą pokazałeś to przecież jakaś porażka - BMW w takim kolorze - to jakby kupić różową...- feeeeee

 

Ten ostatni link już nie najgorszy...ale moja rada - daj sobie spokój z dieslami z tego roku - ma bank mają po 300-400 tys. w niemczech ludzie furmami z dieslem robią min. 50 tys. rocznie... - płacą większe podatki za diesla i w ogóle - dlatego różnica w paliwie i kilomtrey jakie walą muszą nadrobić cenę tych opłat i zakupu diesla....Kup sobie ładną benzynkę w tych latach, najlepiej z większym litrażem niż 2.0 i będziesz się cieszył prawdziwą BMW....

http://www.skredyt.pl/projekty/bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wrocilem z niemiec i jednak z benzyna przyjechalem.. za tdsami w tej cenie radze w ogole sie nie ogladac w niemczech za dobrego tdsa z tych lat trzeba troche dac a te tansze to same szmelce z cofnietymi licznikami.. tam sie juz robi tak samo jak u nas sam sie przekonalem... a samochod w koncu kupilem w salonie BMW zrobili mu darmowy przeglad w serwisie przed wyjazdem wiec w miare spokojnie nim przyjechalem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.