Skocz do zawartości

e39 touring polos napedowa tyl


520i

Rekomendowane odpowiedzi

Czy polosie w kazdym modelu sa takie same? Czy mozna na przyklad wziasc polos z diesela do benzyny?

Padla mi w touringu tylna prawa polos - przegub zewnetrzny i szukam. Nie wiem czy moge wziasc od innych modeli silnikowych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy mozna na przyklad wziasc polos z diesela do benzyny?

Różnią się. Zobacz na realoem jaki jest P/N i będzie podane do jakich innych wersji pasuje. Jest również podana średnica wałka i rozstaw śrub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnią się.

dzieki za podpowiedz. Polos juz kupiona w norge.

Stoje przed nastepnym problemem...

Jak ja wymontowac z lozyska. Widzialem ze potrzebny jest specjalny sciagacz. CZy mozna to zrobic jakos inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
potrzebny jest specjalny sciagacz

Specjalny ? Duży ściągacz do łożysk



Był tu kilka miesięcy temu temat o wymianie półośki, któryś kolega walczył i chyba ściągacz nie zadziałał. Nie pamiętam jak on tę sukę w końcu wytargał...


PS.

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=386640&hilit=p%C3%B3%C5%82o%C5%9B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjalem dzis kolo coby przyjrzec sie co jest do demontazu zawieszenia celem wymiany tej nieszczesnej polosi..... Sporo....

Musze z prawego miecha spuscic powietrze? Inpe mam, wiec to nie problem... Gorne wachacze trzeba rozpinac , jak znam zycie..... i chyba amortyzator, choc ten ostatni, to pewnie niekoniecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oj, nie wiem. Mam zwykłe sprężyny. Wahacze rozpiąć od strony koła to nie problem, bo przeguby nie są na stożkach i wychodzą łatwo. Nigdy na szczęście nie zmieniałem półosi, ale mimo wszystko najpierw sprawdziłbym czy da radę zdjąć piastę z wieloklinu tak jak na filmie, bo jak wszystko porozpinasz to nie będzie ośka dobrze współpracować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.