Skocz do zawartości

Gasnące zegary (Live Cockpit Plus)


Atunone

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Forumowicze,


Chciałbym zapytać, czy komuś przytrafił się może dość dziwny, i - jakby nie patrzeć niepokojący - problem z nagłym "zgaśnięciem zegarów"? W mojej G20 318i, która to przebyła już nieco ponad 40 tys. km, podczas ostatniej podróży nagle wygasły wszystkie wskaźniki kokpitu (prędkościomierz, obrotomierz, wskaźniki paliwa i temperatury, komputer pokładowy), natomiast wyświetlacz centralny jak i reszta podświetlenia działały w pełni prawidłowo. Po zatrzymaniu auta, wyłączeniu silnika, kilku zamknięciach i otwarciach oraz ponownym uruchomieniu, zegary wróciły, jednak nie ukrywam nieco mnie to zirytowało, gdyż jakby nie patrzeć "usterki" tego typu mają bez wątpienia niemały wpływ na bezpieczeństwo jazdy - do momentu znalezienia miejsca do zatrzymania się i "restartu" auta musiałem posiłkować się prędkościomierzem GPS na telefonie. Mowa o kokpicie występującym w wersji Live Cockpit Plus, czyli nie w pełni cyfrowych wskaźnikach z Professional, a tych "klasycznych".


Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie i porady odnośnie tego problemu,


Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przy moim 318d (G21 produkcja styczeń 2020) mialem od czasu do czasu na moment ciemny cockpit i napis "brak sygnału" w HUD, ale trwało to około 20 sekund, po czym wszystko wracalo do normy aż do następnego razu . Udałem się do ASO i zrobili update software. Od tego czasu spokój. Aktualizacja softu pomogła. Mogą być tez inne przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.