Skocz do zawartości

Tablet do E81 116i 2009


Retnip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem swoje pierwsze auto, akurat padło na ten model BMW, mam dosyć słabe wyposażenie, ale mimo wszystko w moim budżecie i tak to planowałem, chciałbym mieć taki multifunkcjonalny tablet w swoim samochodzie, wiedziałem, że dojdzie do takiego zakupu i tak przed wyborem tego samochodu. Nie jestem pewien czy tablet powinien znajdować się w schowku, na desce rozdzielczej(Jeśli jest w stanie przejąć radio to raczej poziom radia), czy na poziomie radia itp. liczę na jakieś rady. Jestem osobą, która jara się tego typu technologią i smartfon jak i inne urządzenia muszą mieć swoją wydajność, tak jest i w przypadku tego tabletu do samochodu, chcę by ten tablet był przedewszystkim responsywny, by nie trzeba było czekać sekundami na odpowiedź dotyku, chcę by można na nim instalować aplikacje typu spotify, google maps itp. A jednocześnie by miał możliwość obłużenia takich funkcji jak np. kamera cofania(Którą być może dołożę, ze wzgledu na moje problemy z jednowzrocznością), podawania jakiś danych na temat samochodu i obsługa lepszego systemu audio(Bo chyba dołożę jakiś mniejszy subwoofer). Nie chcę używać jakiegoś zwykłego tabletu, ponieważ chcę by wyglądało to oryginalnie, czyli bez widocznych przycisków typu HOME(Apple) tylko ma być to sam ekran, który uruchamia się z samochodem i nie wykorzystuje zapalniczni jako źródło prądu tylko jest zintegrowane. Czy coś takiego w ogóle istnieje? Budżet nie ma znaczenia, ale zakładam, że koszt nie przekroczy 1k eur. Dziękuję z góry za odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.