Skocz do zawartości

PowerBox G20 m340i a gwarancja


furiozz

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ,


Chodzi za mną montaż boxa . Mam auto z 5 letnią gwarancją i chodzą słuchy że podobno jak coś podanie to BMW wygrzebie w logach. Znajomy na serwisie mówi że to raczej bajki i musiałby coś być mocno pogrzebane żeby ktoś coś znalazł , i że lekkie przeładowania turbo itd raczej ciężko powiązać z boxem . Na koniec dodał że oczywiscie to jego domysły , i że nie słyszał żeby komuś uwalili gwarancję za box`a ale ręki nie da sobie obciąć.


Zwracam się do Was z pytaniem czy może coś wiecie na ten temat ? Strasznie mnie kusi bo boxem robi się na luzie 460-480 KM i 600+NM , a po swoim klekocie w A6 (800NM) troche mi mało tego niuta :) Chciałbym jednak uniknąć utraty gwarancji na napęd , skrzynie itd.


Miał ktoś z Was boxa w g20 i problem z gwarancją ?


Dzięki za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to temat rzeka ... legenda mówi.. że kiedyś komuś gdzieś w jakieś marce po logach znaleźli boxa i uwalili gwarancję. Każdy o tym słyszał, nikt nie widział.


Miałem wiele aut - vw, audi, bmw, peugeoty .. cuda wianki .. i albo był soft bezczelnie zrobiony, albo box władowany i nigdy nie miałem problemu z "gwrancyja" a w pługu boxterze był box .. silnik kaput ... box out, gwarancja aproov :mrgreen:


Jak masz zaprzyjaźnione ASO i fajnego doradce z którym możesz szczerze pogadać ... to ci przepchnie wszystkie przez gwarancję ... nawet jak byś miał soft włożony ...


Baa.. wiem że są salony (nie chce zdradzać) które wyznaczają swoich tunerów i robisz soft i jak u nich serwisujesz to tak robią aby gwarancja zawsze była :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.