Skocz do zawartości

E30 320i palce lizać


130rapid

Rekomendowane odpowiedzi

Mniam, mniam!

Ciułam gotówkę na koncie na takie okazje!

14-letnia 320i, ale naprawdę wyjątkowa

www.tinyurl.com/35g4b

To prawie mój ideał. Zakładam, że przebieg jest faktycznie tak śmiesznie niski. Szkoda, że ma 3-biegowy automat. Niezbyt pasuje do mało elastycznej dwulitrowej szóstki. Ale i tak ślina cieknie mi na klawiaturę. 8)

 

Marzy mi się 6-cylindrowa E30, najlepiej 325i, z możliwie małym przebiegiem, nie katowana, nie zdresowana, nie tuningowana, całe dotychczasowe życie jeżdżąca po normalnych drogach, z normalnym użytkownikiem za kierownicą. Trudno taką znaleźć, ale ta sztuka pokazuje, że prawdziwe rodzynki się zdarzają.

 

Mam nie wygasającą, wielką słabość do klasycznej E30, o wiele większą niż do nowszych modeli, nie tak poręcznych, niekoniecznie bardziej niezawodnych i dużo droższych w utrzymaniu.

 

Tylko chciałbym mieć dobrą bazę, czyli świetnie utrzymany, mało zmęczony egzemplarz z końca produkcji. Mojej 316i jeszcze sporo brakuje do ideału, za sprawą poprzedników :evil: Poza tym M40, to nie to samo co M20. :P

 

Ech, żeby tylko dłużnicy spłacili mi co trzeba, i żeby sprzedawca był gotów wpisać w deklarację celną np. 1000-1500 euro, chętnie bym przygarnął tę ''lalkę'' do swojego garażu. Nie miałaby bardziej troskliwego, świadomego technicznie opiekuna i równie kochającego pana w promieniu 500 kilometrów ;-)

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automat ma napewno 4-biegowy. W tych latach nie było już 3-biegowych. Jeżdziłem taką E30 320 z automatem - normalne naciskanie pedału akceleratora to zmiana biegu około 2200obr/min, z dynamiką nie jest wtedy tak tragicznie, ale tylko po mieście. Na trasie, żeby sprawnie wyprzedzić trzeba mieć obroty powyżej 4000, a czasem ciężko zmusić skrzynię do takiego zrzucenia biegu.
NSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Marzy mi się 6-cylindrowa E30, najlepiej 325i, z możliwie małym przebiegiem, nie katowana, nie zdresowana, nie tuningowana, całe dotychczasowe życie jeżdżąca po normalnych drogach, z normalnym użytkownikiem za kierownicą. Trudno taką znaleźć, ale ta sztuka pokazuje, że prawdziwe rodzynki się zdarzają. ...

 

Hej Koleś :wink: piszesz o mojej furce :!: :!:

 

rocznik 87, automacik, klimka, 2,5 pod maską, buda w orginale + doladki pod zderzaki i progi, od 2 lat w kraju, przebieg w niemczech udokumentowany 110 000km, w polsce jeździł nią kumpel do 140 000 a teraz ja. Jedyne co dołożyłem to :oops: niestety Instalka Gazowa

 

Była kiedyś fotka tu po lewej stronie tego textu ale ADMIN wyciął, bo plik pył zaduży o pół kB :evil:

 

a tak po cichu rok temu dałem za nią 11 000 :wink:

e61 530dA >> spacer.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Była kiedyś fotka tu po lewej stronie tego textu ale ADMIN wyciął, bo plik pył zaduży o pół kB :evil:

Admin nie wyciął z powodu zbyt dużej wagi. Mnie nie interesuje ile kB ma zdjęcie, bo jak je sobie zamieścisz na swoim serwerze to dla mnie może ono ważyć i 1 MB :D

 

Jeśli faktycznie wyciąłem Twoje zdjęcie to jedynie dlatego że miało za duże rozmiary w pikselach. A warunki zamieszczania zdjęć pod nickiem są wyraźnie określone. Zmiejszysz zdjęcie i nie będzie problemu...

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.