Skocz do zawartości

Pompa wody silnik n13


Wiesiek 50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, przy ostatniej wizycie serwisowej w em serwis w Wieliczce wymienimy mi kółko na pompie wody bo guma na tym kółku była popękana i poinformowali mnie że szumi łożysko na pompie wody . Ale ostatnio zaczął terkotać napinacz elektryczny pompy wody , strasznie mnie irytuje ten dzwięk , więc zamówiłem nowy oe bmw . Teraz pytanie do szanownych kolegów bo chcę od razu załatwić temat tej pompy wody , jaką pompę kupić czy też oe bmw czy może jak mi sugerowano pierburga lub dolz ponoć pierwszy montaż. Chciałbym zamontować najlepszą pompę , mam dopiero 43 tyś. przebiegu i moja ponoć szumi łożysko . Proszę o poradę , wielkie dzięki za wszelkie info .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wymieniałem u siebie pół roku temu pompę wody, napinacz elektryczny i koło na pompie wody.

Udało mi się kupić pompę ORI po niższej cenie, porównując do zamiennika za 150 złoty to wykonanie dużo lepsze.

Proponuję skontaktować z Panem Maciejem ze sklepu czescidobmw, który działa na forum na pewno dobierze dobry zamiennik. Polecam gorąco sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pompe wody wymieniłem po przebiegu

111 tysięcy, powodem było pocenie. Koło z gumową obudową także było popękane, przy okazji profilaktycznie wymieniłem samo łożysko na napinaczu elektrycznym. Proponuję skontrolować napinacz paska wielorowkowego i tłumik drgań na kole pasowym (chociaż przy takim przebiegu za wcześnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.