Skocz do zawartości

aktualizacje a cena...


Slyg

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam zamówione 2 tygodnie temu G20 320! MPakiet + 4 pakiety.

W ciągu tych dwóch tygodniu z auta wyleciały:

- IDrive dotykowy

- sterowanie gestami (nie będzie i koniec / minus 1100 różnicy w pakiecie innowacji)

Korzystając z faktu, że pojawił się Harman to dziś poprosiłem o dorzucenie tych głośników zamiast HiFi.


Dostaję aneks, a na aneksie zamiast odjęcia 1100 (usunięcie sterowania gestami) i dodanie 2300 (różnica w koszcie głośników) dodatkowo dopłata +200 (bo zdrożał pakiet Pakietu Business Class) i + 1100 bo zdrożał MPakiet...


To ja się pytam czy jak inne elementy będą co tydzień drożały to ja też mam tak dopłacać co chwila ? :duh: Nie ingerowałem w żaden z tych pakietów w których pojawiły się dopłaty i nie po to zamawiałem auto z początkiem roku, przed podwyżkami, aby teraz i tak za nie płacić ....

Stoję pod ścianą, albo dopłacam, albo mogę zrezygnować... Chyba nigdy mi się coś takiego nie zdarzało przy żadnym nowym aucie, że producent coś zabiera a cena końcowa idzie w górę...

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnym momencie w zeszlym roku byla zmiana cennika. Jeden z sprzedawcow wspominal ze bmw robi rewizje cen mniej-więcej co kwartał.


Powinienes mieć opcje pozostania przy poprzedniej konfiguracji, reszta to element negocjacji z sprzedajacym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnym momencie w zeszlym roku byla zmiana cennika. Jeden z sprzedawcow wspominal ze bmw robi rewizje cen mniej-więcej co kwartał.


Powinienes mieć opcje pozostania przy poprzedniej konfiguracji, reszta to element negocjacji z sprzedajacym.

 

Po kilku wymianach zdań stanęło na moim... Ale sytuacja nieco żenująca, gdybym nie przeliczył i się nie odezwał to jakieś 1200 pln w plecy :roll:

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnym momencie w zeszlym roku byla zmiana cennika. Jeden z sprzedawcow wspominal ze bmw robi rewizje cen mniej-więcej co kwartał.


Powinienes mieć opcje pozostania przy poprzedniej konfiguracji, reszta to element negocjacji z sprzedajacym.

 

Po kilku wymianach zdań stanęło na moim... Ale sytuacja nieco żenująca, gdybym nie przeliczył i się nie odezwał to jakieś 1200 pln w plecy :roll:

 

A wiesz może o ile skoczyła cena samego auta?, Bo rozumkiem, że poszczególne dodatki też podrożały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może o ile skoczyła cena samego auta?, Bo rozumkiem, że poszczególne dodatki też podrożały

Auto w opcji 320i póki co nie miało zmienionej ceny. Zdrożał mPakiet o 1100 i Pakiet Business Class o 200. Reszta zmian w toku, ale już się nie dotykam do konfiguracji póki co.... ;)


Znikają na dobre Idrive dotykowy i sterowanie gestami.

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnym momencie w zeszlym roku byla zmiana cennika. Jeden z sprzedawcow wspominal ze bmw robi rewizje cen mniej-więcej co kwartał.


Powinienes mieć opcje pozostania przy poprzedniej konfiguracji, reszta to element negocjacji z sprzedajacym.

 

Po kilku wymianach zdań stanęło na moim... Ale sytuacja nieco żenująca, gdybym nie przeliczył i się nie odezwał to jakieś 1200 pln w plecy :roll:

 

Sprawdz konfiguracje dokladnie. Ja robilem taka zmiane dlugo po zamowieniu i zdazyla zmienic sie konfiguracja podstawowego wyposazenia.

W moim przypadku z sportline wylecialy wtedy lampy przeciwmgielne i chyba cos jeszcze. Dodawalem inne opcje ale w docelowej konfiguracji przeslanej przez sprzedawce brakowalo chyba dwoch pozycji o które musialem sie przypomnieć.


Przy odbiorze sprzedawca wspominal ze sporo aut przyjechalo bez swiatel przeciwmgielnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dopóki w konfiguratorze są stare ceny to chyba obowiązują?

jak na półce w sklepie jest 10 zł a przy kasie 15 to mają obowiązek sprzedać za 10....

 

Konfigurator to nie jest oferta handlowa... Wiążąca jest oferta przy podpisywaniu umowy, na konfiguratorze mogą być napisane dowolne rzeczy...


"Firma BMW AG dołożyła wszelkich starań, aby zagwarantować dokładność informacji podanych w niniejszej witrynie, ale nie przejmuje odpowiedzialności za ewentualne błędy i przeoczenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.