Skocz do zawartości

PRZESTROGA !! UWAGA NA DZIURY !


don

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz w życiu ale stało się...

 

W Krakowie na ul Bora Komorowskiego przy około 80 km/h zmieniając pas wjechałem tylnim kołem w dziurę o średnicy około 30 cm.

 

Nagle huk w aucie jakby mi pół wozu urwało, szybko się zatrzymałem i idąc do tyłu myśle "pewnie wystrzał opony miałem"

 

Jadnak patrze a tu nic, opona cała, felga cała, wsio całe .... jednak okazało się po chwili ze rozwaliłem poduszkę amortyzatora i wyszedł sobie trzpień koło głośnika (w półce z tyłu). 40 km/h omijając dziury dojechałem do ASO i zostawiłem wóz. W sobote ma być gotowy - KOSZT Poduszka + Support + robocizna około 220 pln netto.

 

Uważajcie na dziury z pozoru nie groźne .... :(

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w życiu ale stało się...

 

W Krakowie na ul Bora Komorowskiego przy około 80 km/h zmieniając pas wjechałem tylnim kołem w dziurę o średnicy około 30 cm.

 

Uważajcie na dziury z pozoru nie groźne .... :(

 

Miałeś wezwać policję i spisać stosowny protokół. Potem oświadczenie do zarządcy drogi i wszystko ładnie płacą z ubezpieczenia. Ja za wykrzywioną stalówkę i pęknięty kołpak w E30 zgarnąłem ponad 300PLN :mrgreen:

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przegrałem 2 odwołania (mimo ze zakład ubezpieczeń 2 razy przekroczył termin załatwienia szkody o ponad miesiąc) i teraz zostałą sprawa w sądzie z powództwa cywilnego :evil:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.