Skocz do zawartości

Przedłużenie gwarancji


soonny4wp.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepiej zapytac u źrodla.

Ja wzialem BRI na 4 lata. Z BSI zrezygnowalem przy zamówieniu bo wyszło mi ze nie dociagne do 3 serwisów w 5 lat.

Ostatnio jednak chcialem dorzucic BSI przy promocji na black friday i opcja byla zablokowana w connected drive store - zrezygnowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zapytac u źrodla.

Ja wzialem BRI na 4 lata. Z BSI zrezygnowalem przy zamówieniu bo wyszło mi ze nie dociagne do 3 serwisów w 5 lat.

Ostatnio jednak chcialem dorzucic BSI przy promocji na black friday i opcja byla zablokowana w connected drive store - zrezygnowalem.

Dlaczego nie dociagniesz do trzech? To nie ma obowiązku zrobić raz w roku jeżeli nie zrobisz ileś kilometrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie dociagniesz do trzech? To nie ma obowiązku zrobić raz w roku jeżeli nie zrobisz ileś kilometrów?

Limituje przebieg lub co 24 m-ce.

Pakiety BMW Service Inclusive Plus (BSI Plus) oraz BMW Repair Inclusive (BRI) można zakupić tylko przed odbiorem nowego auta, natomiast BSI można wg mojego doradcy dokupić do 90 dni od odbioru auta.

Albo się coś zmieniło albo wprowadza Cię w błąd - masz 3 m-ce od daty zakupu auta na wykup pakietów, nwm ile razy będzie to jeszcze pisane :roll:

Pakiety nie są rabatowane, cennik jest ten sam przed, w trakcie, czy po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem i4 w 07/2021 r i mam BRI i BSI na 4 lata ujęty w zamówieniu i z rabatem na całość zamówienia.
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo się coś zmieniło albo wprowadza Cię w błąd - masz 3 m-ce od daty zakupu auta na wykup pakietów, nwm ile razy będzie to jeszcze pisane :roll:

Pakiety nie są rabatowane, cennik jest ten sam przed, w trakcie, czy po zakupie.

 


Jest dokładnie tak jak pisze @polrob

Pakiet BSI można wykupić do 90 dni po odbiorze auta, BRI musi być kupione przed.Jeśli pakiety znajdują sie na zamówieniu, obejmuje je rabatowanie tak samo jak każdy inny element wyposażenia.Tak było na wiosne 21 i z tego co wiem tak jest nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem i4 w 07/2021 r i mam BRI i BSI na 4 lata ujęty w zamówieniu i z rabatem na całość zamówienia.

Sprawdzałeś w systemie u dealera, czy konkretnie pakiety są zrabatowane?

Poza tym elektryków bym do tego nie mieszał, nie wiemy jaka jest polityka producenta w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem i4 w 07/2021 r i mam BRI i BSI na 4 lata ujęty w zamówieniu i z rabatem na całość zamówienia.

 

To tylko tak wygląda na papierze ale rabat liczą od auta bez pakietów…

Zapytaj sprzedawcy najlepiej

 


Ja na swoim zamówieniu miałem BSI na 5 lat gdzie katalogowo kosztował 3900, na zamówieniu mam cene 3400 - zgodnie z całym rabatowaniem na auto.

Więc nie wiem o czym ty piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowo nie pytałem handlowca ale mam na końcu zamówienia sumę poszczególnych elementów, w tym wyszczegolnone pakiety BRI i BSI i od tej sumy naliczony jest rabat, nie ma rozbicia na auto i osobno pakiety BSI i BRI. Więc na logikę rabat obejmuje tez pakiety BRI i BSI
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu na robienie screenow. Ale mam stare porownanie dla przedliftowej G30

Wersja A - bez pakietow BRI/BSI

Wersja B - z pakietami BRI/BSI


Rabat na A: 28%

Rabat na B: 26,58% (ale jak wartosc upustu przyrownam do ceny katalogowej pomniejszonej o BRI/BSI, rabat wyniesie 28%).


Btw BRI mozna wykupic po odbiorze (do wspominanych 90 dni). W kazdym razie w pazdzierniku tak mozna bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo się coś zmieniło albo wprowadza Cię w błąd - masz 3 m-ce od daty zakupu auta na wykup pakietów, nwm ile razy będzie to jeszcze pisane :roll:

Pakiety nie są rabatowane, cennik jest ten sam przed, w trakcie, czy po zakupie.

 


Jest dokładnie tak jak pisze @polrob

Pakiet BSI można wykupić do 90 dni po odbiorze auta, BRI musi być kupione przed.Jeśli pakiety znajdują sie na zamówieniu, obejmuje je rabatowanie tak samo jak każdy inny element wyposażenia.Tak było na wiosne 21 i z tego co wiem tak jest nadal.

Zarówno BSI jak i BRI można kupić do 90 dni po pierwszej rejestracji. W moim przypadku nawet 91 dni, bo mi się zapomniało i na ostatnią chwilę robiłem. BSI Plus również

Edytowane przez amadeus765
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie mam czasu na robienie screenow. Ale mam stare porownanie dla przedliftowej G30

Wersja A - bez pakietow BRI/BSI

Wersja B - z pakietami BRI/BSI


Rabat na A: 28%

Rabat na B: 26,58% (ale jak wartosc upustu przyrownam do ceny katalogowej pomniejszonej o BRI/BSI, rabat wyniesie 28%).


Btw BRI mozna wykupic po odbiorze (do wspominanych 90 dni). W kazdym razie w pazdzierniku tak mozna bylo.

 

Jest dokładnie tak jak wzet pisze. Jak ktoś nie wierzy, to niech weźmie swoj cennik i kalkulator, odejmie od finalnej ceny wartość BSI I BRI i podzieli przez cenę katalogowa i mu wyjdzie równa liczba wartości rabatu który dostał. To pewne ze nie ma rabatów na te pakiety. Na fakturze zakupowej podobno BSI i BRI są oddzielnymi pozycjami bo to jest usługa.


BRI do 90dni od daty rejestracji, BSI bez ograniczeń. Ja zawsze kupuje po odbiorze dopiero. Jak ktoś ma obawy czy dojeździ to może kupić dużo tańszy BSI np na 5 lat i nawet 60tys km a potem sukcesywnie przedłuża dopłacając tylko różnice! Sprawdzane wielokrotnie.


Z BRI tak się nie da tylko trzeba brać od razu. Zawsze biorę na 5 lat i zawsze się opłaciło!


Co do ceny, to są drobne różnice przy konfiguracji i później. Mi później wychodziło minimalnie taniej.


Ciekawostka: podobno niektórzy uzyskiwali zwroty za niewykorzystany pakiet w przypadku szkody całkowitej. Ale trzeba pomęczyć, bo od ręki nie zwracają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że jest ogólny bałagan w informacjach o możliwościach zamówienia pakietów od poszczególnych doradców.

Ja zamierzam wykupić BSI na 5 lat a BRI na chwilę obecną w zamówieniu mam na 3 lata ale zastanawiam się czy nie zmienić przed odbiorem auta przynajmniej na 4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amadeus765, BSI możesz dokupić kiedy chcesz . BRI przez 90 dni od daty I rejestracji .


Co do rabatowania BSI/BRI - wiem co piszę - przez ostatnie 8 lat kupiłem ponad 100 sztuk nowych BMW, więc uwierzcie mi, wiem co piszę :D . To się nie rabatuje. A jak komuś się wydaje, że dostał rabat , to niech zainwestuje w nowy kalkulator i jeszcze raz przeliczy :mad2: .

http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amadeus765, BSI możesz dokupić kiedy chcesz . BRI przez 90 dni od daty I rejestracji .


Co do rabatowania BSI/BRI - wiem co piszę - przez ostatnie 8 lat kupiłem ponad 100 sztuk nowych BMW, więc uwierzcie mi, wiem co piszę :D . To się nie rabatuje. A jak komuś się wydaje, że dostał rabat , to niech zainwestuje w nowy kalkulator i jeszcze raz przeliczy :mad2: .

 


Oczywiście że się rabatuje


Zamówiłem auto w kwietniu 21, po ok 1-2 tyg w przypadkowej rozmowie jeszcze z handlowcem wyszło że jesli dołoże BSI do zamówienia to będzie z rabatem, tak zrobiłem, zrobiliśmy aneks i cena zamówienia wzrosła o warość katalogową BSI minus wartość rabatu jakie otryzmałem na auto. M-Cars Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze


Oczywiście że się rabatuje


Zamówiłem auto w kwietniu 21, po ok 1-2 tyg w przypadkowej rozmowie jeszcze z handlowcem wyszło że jesli dołoże BSI do zamówienia to będzie z rabatem, tak zrobiłem, zrobiliśmy aneks i cena zamówienia wzrosła o warość katalogową BSI minus wartość rabatu jakie otryzmałem na auto. M-Cars Kraków.

 

A co masz na FV zakupowej? W jakiej cenie masz BRI? Nie mówię o specyfikacji.

Edytowane przez BMFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amadeus765, BSI możesz dokupić kiedy chcesz . BRI przez 90 dni od daty I rejestracji .


Co do rabatowania BSI/BRI - wiem co piszę - przez ostatnie 8 lat kupiłem ponad 100 sztuk nowych BMW, więc uwierzcie mi, wiem co piszę :D . To się nie rabatuje. A jak komuś się wydaje, że dostał rabat , to niech zainwestuje w nowy kalkulator i jeszcze raz przeliczy :mad2: .

 


Oczywiście że się rabatuje


Zamówiłem auto w kwietniu 21, po ok 1-2 tyg w przypadkowej rozmowie jeszcze z handlowcem wyszło że jesli dołoże BSI do zamówienia to będzie z rabatem, tak zrobiłem, zrobiliśmy aneks i cena zamówienia wzrosła o warość katalogową BSI minus wartość rabatu jakie otryzmałem na auto. M-Cars Kraków.

 

Mogłeś dostać dodatkowy rabat, że wartość twojego zamówienia przekroczyła jakiś próg, równie dobrze mogła to być inna opcja która zwiększyła by wartość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jak działały rabaty na pakiety w moim przypadku:


Od razu zaznaczę - najpierw kupiłem samochód, a później dokupiłem do niego pakiet, także ceny jednego i drugiego były od siebie niezależne.


Sprawdziłem przed chwilą fakturę z pakietem. Rzeczywiście, kolumna "Rabat %" pokazuje 0, natomiast "Cena jednostkowa netto" została odpowiednio obniżona, przez co Wartość brutto spadła z 5100 do kwoty obniżonej o wynegocjowaną wartość rabatu.


Więc tak - pakiety się rabatuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.