Skocz do zawartości

Zerknijcie tu i ocencie to


Jarek15

Rekomendowane odpowiedzi

BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupilem bete chcialem a3. Znalazlem jedna w fajnym wypasie

za dobre pieniadze.

 

Wyslalem maila do goscia a on mi odpisal mniejwiecej:

 

"W niemczech (ogloszenie mobile.de) zmarl moj szwagier wlasciciel auta.

Jestem z rodzina w UK i jesli chcesz go ogladnac to 100 euro

na koszty mojej podrozy" :P

 

Oczywiscie mail byl o wiele obszerniejszy :)

Wykorzystaj potencjał swojej nowej Garrettki :8)


Pomoc drogowa w Krakowie http://www.janhol.pl

-------------

C-O-N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze widziałem że Polak potrafi...m-ka odmłodniała o 4 lata, dostała kilkadziesiąt koni więcej (adekwatnie do roku prod, handlarz miał chociaż dokładny katalog) i zmniejszył jej sie przebieg :!: toż to cud jakiś chyba :mrgreen: chociaż z drugiej strony nigdzie nie jest napisane że zdjęcie przedstawia towar który sprzedaje, może zamieścił je tak na wszelki wypadek jak by ktoś nie wiedział jak M e36 wygląda :roll2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź

 

Poniższa wiadomość została wygenerowana automatycznie z konta [email protected] przy pomocy autorespondera. Nie odpowiadaj na nią! ---------------------------------------------------------------------- Drogi kliencie , oto niemieckie strony z bardzo atrakcyjnymi samochodami bezpopsrednio od niemca z domu : http://WWW.AUTOSCOUT24.DE http://WWW.MOBILE.DE http://WWW.AUTOBILD.DE Masz pewność że samochód jest BEZWYPADKOWY Z ORYGINALNYM PRZEBIEGIEM ! W przeciwieństwie do tego co jest sprzedawane w naszym kraju! Samochody oferowane u nas w kraju często mają wady ukryte: normą jest tu cofanie liczników, auta są po bardzo poważnych wypadkach i niestety nie trzymają geometrii nadwozia co poważnie wpływa na bezpieczństwo i prowadzenie się samochodu. Nie jest tajemnicą że książkę serwisową do dowolnej marki można kupić na polskim Allegro za góra 150zł !!! (sprawdź) W Niemczech własciciel sprzedający samochód odpowiada za niego przez 2 LATA! Zatajenie informacji o jego bezwypadkowości czy o faktycznym stanie licznika jest tam bardzo surowo karane!. Ponadto samochody po poważnych wypadkach są tam wycofywane z ruchu, nie ma możliwosci dopuszczenia ich do ruchu na terenie Niemiec. Mamy pewność że samochód zakupiony przez nas bezpośrednio w Niemczech jest bezwypadkowy, z oryginalnym przebiegiem i wolny od wad! Proszę wybrać sobie interesujacy samochód na podanych stronach a ja pomoge SPROWADZIC GO DO POLSKI. Proponuję swoją usługę: - najpierw tłumacze panu opis pojazdu, - nastepnie dzwonie do własciciela i wypytuje o samochód . - umawiam sie po odbiór , - pan przyjeżdża do mnie i jedziemy dalej . UWAGA: SAMÓCHOD REZERWUJE NA 100% I NIE MA MOŻLIWOŚCI ŻEBY ZOSTAŁ SPRZEDANY PRZED NASZYM PRZYBYCIEM ! Na miejscu w Niemczech: dokladnie sprawdze stan techniczny, mam duże doświadczenie. Załatwie zaniżony rachunek żeby zapłacić minimalną akcyze (wszelkie oplaty w Polsce 1700zł) Na miejscu jedziemy do niemieckiego urzędu gdzie specjalny pracownik sprawdza numery nadwozia oraz legalność samochodu (100% legalnosci) Załatwiam tam tablice celne w niemieckim urzędzie rejestracyjnym . Na tych tablicach wraca pan już do Polski. Czas wyjazdu to przeważnie 24h i samochód jest w domu. Za swój wyjazd i calą usługe biorę jedynie to co utarguje z ceny! Mam wieloletnie doświadczenie i gwarantuje pełne bezpieczeństwo . Wyjazd moim samochodem: 60gr za kilometr lub wyjazd samochodem klienta . Z moich usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów. Życze owocnych poszukiwań. z poważaniem Sebastian Radzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.