Skocz do zawartości

zakup G31 a Apple CarPlay


daxus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć


Podchodzę do zakupu tego samochodu https://www.autoscout24.ch/8956357 . Czy ktoś mógłby mi potwierdzić, czy można tutaj dołożyć Apple CarPlay ? Nawigacja to wersja Professional, o ile to coś znaczy.


Samochód oglądałem, ale niestety nie poradziłem sobie z potwierdzeniem czy da się dołożyć CarPlay, sprzedawca też nie wie.


Nie za bardzo też wiem co to są za światła, na pewno jakieś LED, ale czy to są światła typu Matrix LED?


Może ktoś doradzi, czy nie wtapiam z tą wersją wyposażenia: zależy mi na CarPlay + dobre LEDy do jazdy w nocy.


VIN to WBAJT51080BJ18211. Będę też dzwonił do ASO BMW.


Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podoba ci sie jasne wnetrze? Jeszcze fotele moge zrozumiec ale wszystko na jasno to katorga do utrzymania tego w ladnym stanie. Ogolnie po vin to tylka nie urywa wyposazenie. :roll:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba ci sie jasne wnetrze? Jeszcze fotele moge zrozumiec ale wszystko na jasno to katorga do utrzymania tego w ladnym stanie. Ogolnie po vin to tylka nie urywa wyposazenie. :roll:

 

Sam nie wiem czy mi się podoba. Nigdy nie miałem BMW i nigdy nie miałem jasnego wnętrza - coś na tej zasadzie, żeby spróbować czego nowego. Gdzie sprawdzałeś wyposażenie po VIN ? Generalnie czego w tym egzemplarzu brakuje z użytecznych funkcji względem lepiej doposażonych ? Pomijam takie rzeczy jak 4-strefowa klimatyzacja... tego nie potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Np tu.

https://www.mdecoder.com/

Chcesz to auto sprowadzac czy uzytkowac tam? W tym aucie nie ma nic fajnego oprocz tych swiatel led. Jeszcze jasne fotele a reszta ciemna to w miare wyglada, ale caly jasny to masakra.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np tu.

https://www.mdecoder.com/

Chcesz to auto sprowadzac czy uzytkowac tam? W tym aucie nie ma nic fajnego oprocz tych swiatel led. Jeszcze jasne fotele a reszta ciemna to w miare wyglada, ale caly jasny to masakra.

 

Hej, może za bardzo chcę kupić pierwsze BMW. Nie ma nic fajnego? W sensie co powinien mieć? Ten ma całkiem ok silnik, światła LED, jasne wnętrze to kwestia gustu, Apple Carplay wg tego co wiem powinno się dać uruchomić.


Pytam poważnie, bo niespecjalnie wiem, czego powinienem oczekiwać w wyposażeniu. Brakuje mi tutaj dobrego audio, ale jak poczytałem o Harman-Kardon to też jest słabiutkie w G30/31, brakuje pewnie kamery 360, ale poza tym ? Hmm w sumie chyba też nie ma dynamicznego tempomatu(trzymanie odległości). Asystenci trzymania pasa itd. mnie nie interesują.


EDIT: ok, no dobra - nie ma Head-up Display, a to już słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tu nawet nie ma hifi. Jest zwykle naglosnienie. Uwierz ze harman moze i super nie jest (tak tu na forum pisza) ale o niebo lepszy niz podstawa. To co wymieniles wlasnie sa te bajery za ktore kupuje sie auto za tyle hajsu. Do tego sa byle jakie fotele, brak komfortowych. Brak HUD. Brak aktywnego tempomatu brak driving assistant plus. Zadnych pakietow nie ma. Jak np pakiet innowacyjny czy sportowy. Bieda straszna. I za to 33 tys frankow. Ja kupilem g31 z 2017 ale jezeli chodzi o wyposazenie to jedyne czego mi brakuje to soft close i masazu w fotelach komfortowych. Pamietaj ze pozniej taka bede ciezko bedzie sprzedac.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że mnie skutecznie zniechęciłeś :) Zorientowałem się, że nie ma nawet HUD, a bez tego samochodu już nie kupię.

Cena jest taka a nie inna pewnie za pełną 12-miesięczną gwarancję, generalnie na wszystko.


Także ten tego, szukam dalej. Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Szkoda pieniedzy na kupowanie biedy dla carplay :D szukaj dalej i jak cos to pytaj w temacie do tego zalozonym.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo też wiem co to są za światła, na pewno jakieś LED, ale czy to są światła typu Matrix LED?

Jeszcze tylko nikt nie napisał że BMW nie robi matrixów. Full LED są niezłe, ale nie są to typowe matrixy. Na Youtube są filmy jak BMW to rozwiązało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie ma hifi. Jest zwykle naglosnienie. Uwierz ze harman moze i super nie jest (tak tu na forum pisza) ale o niebo lepszy niz podstawa. To co wymieniles wlasnie sa te bajery za ktore kupuje sie auto za tyle hajsu. Do tego sa byle jakie fotele, brak komfortowych. Brak HUD. Brak aktywnego tempomatu brak driving assistant plus. Zadnych pakietow nie ma. Jak np pakiet innowacyjny czy sportowy. Bieda straszna. I za to 33 tys frankow. Ja kupilem g31 z 2017 ale jezeli chodzi o wyposazenie to jedyne czego mi brakuje to soft close i masazu w fotelach komfortowych. Pamietaj ze pozniej taka bede ciezko bedzie sprzedac.

 

Jeżeli chodzi o nagłośnienie to potwierdzam, zwykłe audio jest do bani, żona w Volvo V40 z podstawowym systemem audio ma dużo lepsze doznania akustyczne, jestem właśnie w trakcie zmiany zwykłego audio stereo na harmana, tył mam już wymieniony i jest ogromna różnica. Także jeżeli nie zamierzasz bawić się w dokładanie zabawek to polecam szukać z H/K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.