Skocz do zawartości

Czy warto przerobic na gaz??


polop1257

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie instalacja zwróciłaby się po 73.000 km. Nawet przy założeniu, że zrobię 1500km/m-c, to instalacja zwróci się po 4 latach... po tym czasie to ta instalacja będzie więcej warta niż całe auto. Bez sensu

 

zgadzam sie

akurat w Twoim przypadku montaz raczej jest nieoplacalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Angli ludziom zyje sie dobrze u nas - nie za fajnie.

A też niby mamy prezydenta i stado ministrów.

Anglia to nie Polska a polonez to nie BMW :8)

 

 

kolego, moze znasz kogos kto kiedys byl w Anglii, ale najwidoczniej Cie wprowadzil w blad...... w Anglii nie ma prezydenta

mod prosil cie zebys durnot nie pisal to nie PISZ!!!!!!!!!

i nie wprowadzaj ludzi w maliny......ew sie doucz......

a jak tam tak fajnie jest to sie wyprowadz!!!!!

 

To odskakując od tematu kolego to nie czepiajmy sie szczegółw - u nas prezydent u nich królowa i tak nie maja dużej władzy tylko tak naprawde posłowie.

 

A tak na marginesie to mieszkałem na wyspach sporo i wiem jak jest. Mnie sie podoba ale syt rodzinne powoduja ze mieszkam tu. Ze tobie nie wyszlo to nie musisz by taki nerwowy :lol:

 

A powracajac do tematu rządu to słyszałem że gaz ma podejs pod 2.50 zł.. to wtedy już chyba nie bedzie się zwracała instalka LPG. A to chyba jednyny atut tego paliwa. Ja ludziom ktorzy chca gaz zakłada bym to odradzal po tym co wiem od znajomych ktorzy sa zgazowani. Jeśli natomiast masz do kupna fure z LPG i bez w podobnym stanie i cenie to bierz ta z LPG. Ale np jak robisz wymiane silnika to silnik po LPg bardzo ciezko jest sprzedac.. Ciekawe czemu skoro LPG jest takie calkiem normalne..

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odskakując od tematu kolego to nie czepiajmy sie szczegółw - u nas prezydent u nich królowa i tak nie maja dużej władzy tylko tak naprawde posłowie.

 

A tak na marginesie to mieszkałem na wyspach sporo i wiem jak jest. Mnie sie podoba ale syt rodzinne powoduja ze mieszkam tu. Ze tobie nie wyszlo to nie musisz by taki nerwowy :lol:

 

A powracajac do tematu rządu to słyszałem że gaz ma podejs pod 2.50 zł.. to wtedy już chyba nie bedzie się zwracała instalka LPG. A to chyba jednyny atut tego paliwa. Ja ludziom ktorzy chca gaz zakłada bym to odradzal po tym co wiem od znajomych ktorzy sa zgazowani. Jeśli natomiast masz do kupna fure z LPG i bez w podobnym stanie i cenie to bierz ta z LPG. Ale np jak robisz wymiane silnika to silnik po LPg bardzo ciezko jest sprzedac.. Ciekawe czemu skoro LPG jest takie calkiem normalne..

 

Porównując obowiązki królowej i prezydenta to jednak chyba nie trafiłeś :lol: Też byłem na wyspach długo przed wejściem Polski do unii i szczerze to bym nie wrócił żeby mieszkać na stałe a byłem tam w szkole a nie w pracy.

 

Sorry ale jak widze takie teksty to mi ręce opadają :duh: Akcyzy na gaz nie będzie więc skąd te 2,50 wymyśliłeś to czy jak, teraz jest środek zimy a gaz jest po 1,89. Pewnie bena nie będzie drożeć i będzie po 3,50 a gaz po 2,50 tak? :duh:

 

Ja też odradzam ludziom 318 bo wiem od znajomych, że się bardzo psuje i osiągi godne matiza tak jak Ty odradzasz gaz nie jeżdżąc na nim :lol: A jak poznasz silnik po LPG?

Nie propaguj nieprawdziwych twierdzeń :!: Przeczytaj post _KAI_

Sprawa montażu LPG jest tak indywidualna jak dobór majtek na pierwszą randkę :wink:

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, ze odbiegne od tematu, ale ja z kolei nie za bardzo zrozumialem ten fragment :

 

A tak na marginesie to mieszkałem na wyspach sporo i wiem jak jest. Mnie sie podoba ale syt rodzinne powoduja ze mieszkam tu. Ze tobie nie wyszlo to nie musisz by taki nerwowy

 

czy to znaczy, ze kazdemu nie mieszkającemu kiedys lub obecnie na wyspach NIE WYSZLO ?

chlopie, co Ty piszesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSU Wiec chodzilo mi o to że bardzo dobrze wiem jak wyglada życie zagranica i nikt nie musi mi o tym opwiadac. A ze tanten kolo jakis nerwowy jest to juz mu pojechalem. Zreszta bez sensu robic OT. Mod wpadnie i bedzie pozamiatane. Powrocmy do tematu lepiej.
http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To odskakując od tematu kolego to nie czepiajmy sie szczegółw - u nas prezydent u nich królowa i tak nie maja dużej władzy tylko tak naprawde posłowie.

 

A tak na marginesie to mieszkałem na wyspach sporo i wiem jak jest. Mnie sie podoba ale syt rodzinne powoduja ze mieszkam tu. Ze tobie nie wyszlo to nie musisz by taki nerwowy :lol:

 

 

widzisz ja jestem zdania ze nie wyszlo ludziom ktorzy wyjezdzaja za granice dymac na zmywaku, albo latac na szczotce (bez urazy dla ciezko pracujacych).....

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, mozesz nie odpisywac, bo nie bede tu prowadzil wiecej dyskusji.

pozdrawiam

POSZUKAJ ZANIM ZAPYTASZ, NIBY NIC A TAK WIELE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.