Skocz do zawartości

Licznik Wirtualny - BMW F11


Piotrsli102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Czy miał ktos z was styczność wymiany licznika zamiast zwykłego na wirtualny. W poprzednim moim aucie tzn Skoda Superb III to zakupiłem na aliexpress i z wymiana nie było problemu

Tak,ale montowałem oryginalny BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi podać link do tego licznika który będzie pasował do F11 przed liftem

 

Jaki link ? Musisz szukać na allegro, olx czy otomoto licznika 6wb. Od razu Ci napiszę że na chwilę obecną to rarytas. Czasem pojawi się na grupach bmw na fb ale kosztuje 4tys obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Mam możliwość kupienia licznika 6WB za kwotę ok 2 tys ale z benzyny. Czy taki licznik można bez problemu przekodować na diesla i czy taka kwota za ten licznik jest dobra biorąc pod uwagę wszystkie kodowania ? Jeżeli nie posiadam Hud to czy licznik z Hud będzie pasował do samochodu bez Hud ? Czy wogole warto inwestować wkładając taki licznik do przedlifta ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość kupienia licznika 6WB za kwotę ok 2 tys ale z benzyny. Czy taki licznik można bez problemu przekodować na diesla i czy taka kwota za ten licznik jest dobra biorąc pod uwagę wszystkie kodowania ? Jeżeli nie posiadam Hud to czy licznik z Hud będzie pasował do samochodu bez Hud ? Czy wogole warto inwestować wkładając taki licznik do przedlifta ?

 

W przypadku 6wb nie ma znaczenie czy ropa czy benzyna. Uważaj żeby miny nie było bo 2 tys to bardzo atrakcyjna cena. Hud nie ma znaczenia. A czy warto to sobie sam odpowiedz. Czy chcesz wydać i trochę odświeżyć wnętrze auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik już sprzedany, za długo się zastanawiałem :D . Żona stwierdziła że choinka zrobiłaby się z samochodu,więc tak musiało być :cool2:

 

To żona chyba 6wb pomyliła z Bożym narodzeniem :D ten licznik to był pierwszy mój mod. Prezentuje się zajebi.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.