Skocz do zawartości

Wyswietlacz nawiewów.


DanielKZ

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Auto M50D. Ostatni wypust tzn. 2020 rok. Od czego zależy rodzaj wyświetlacza klimy/nawiewu. U mnie jest jednokolorowy, w sumie dwu, w dzień jest biały, nocą pomarańczowy. Jak przeglądam foty innych x5 to tam jest kolorowy taki ładniejszy :D. Siedziałem ostatnio u kolegi w M550i i on ma też taki kolorowy. Myślałem , że ten typ tak ma po prostu. Od czego to zależy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To te kolory na wyswietlaczu polegaja na kolorowym suwaku od mocy nawiewu chyba bo nic innego kolorowego u siebie nie kojarze.

W sumie dziwne ze BMW chce sie takie drobne roznice stosowac. Kto to moze wiedziec przy zamawianiu ze jest roznica w wyswietlaczu? Przeciez nigdzie to nie jest wyszczegolnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, że jest to zależne od rodzaju klimy. Ten co mam to trochę dramat w porównaniu z tym kolorowym. Niestety brałem to co było z placu i ten konfig mi odpowiadał - katalogowo 580 tyś. Przed zakupem nigdy nie jeździłem X5 ani chyba żadnym świeżym BMW :D Auto kupiłem zdalnie tzn. na podstawie testow na YouTube i zdjęć przysłanych przez dealera. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi to co ma... :mrgreen: I zgadzam się w pełni z poprzednim postem, żeby na takim czymś oszczędzać to już lekkie przegięcie jest.

Fakt faktem,że zauważyłem tą różnicę dopiero teraz, czyli po zrobieniu 20 000 km, a tak jak poprzednio pisałem to widziałem to tylko w M550i u kolegi jak wsiadłem i stwierdziłem po prostu że w X5 tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.