Skocz do zawartości

wymiana żarówki w kratce od nawiewu


orkwisz

Rekomendowane odpowiedzi

witam. szukalem na forum ale nikt nie pisze jak wyciagnac kratke nawiewu z E39 (przepalily mi sie tam zarowki).

Wymontowalem navi i probowalem od srodka wypchnac ale nic.

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img216.imageshack.us/img216/4549/zdj281cie023zt5.jpg

Konrad


http://www.maxmotors.pl

SKLEP MOTOCYKLOWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od góry sie to wyciąga trzeba wyjąc górną kratke tą gdzie jest kontrolka od alarmu tylko ,ze to jest jakby kratka w kratce musisz bardzo cienkim srubokretem wyważyć kratke wewnwrzną i opd nia są 4 śruby tej ramki do kyórej jest włożona ta górna kratka i jeszcze jeden długi wkret co trzyma kratkę o która ci chodzi
BMW sie nie psuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie u mnie ciemno jak w jaskini , choc faktycznie przydaloby sie aby to bylo podswietlone , bo wieczorem wyglada jak wielka czarna plama ... chyba ze to zalezy od wersji FULL MEGA WYPAS MAX :jawdrop:

 

niech ktos potwierdzi czy tam ma sie cos palic ?? czy nie :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem expertem, ale u mnie tez tam nic sie nie swieci :( , moj brat tez ma e39 i rowniez nic sie w kratce nie swieci. Tylko ze obydwie nasze "piatki" sa z 96r. Moze taki "bajerek" byl montowany po liftingu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Pomeczyl bym jeszcze troszke ten tenat... Moglo by sie to swiecic. Jak nabylem swoje autko, to nic sie nie swiecilo ale moze jesli tam sa zaroweczki to poprostu maja tendencje do szybkiego przepalania (od wysokiej temp. powietrza z nawiewu) i puzniej nikomu juz tam sie nie chce zagladac?? Sam juz nie wiem. U mnie ciemno ale nie bardzo mi sie widzi na sile tego rozbierac i przy okazji cos polamac. Ciekaw jestem jak u innych uzytkownikow E39 to wyglada. W audi A6 sa podswietlone te elementy i fajnie to wyglada, wiec mysle ze i w BMW tez powinno byc nie mniej fajnie. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.