Skocz do zawartości

Szumy z transmitera


Piter920

Rekomendowane odpowiedzi

Siema kupilem ostatnio kasete do radia na kabelku aux ale bardzo slabo grało tylko lewa strona i to tak bardzo slabo woec kupilem transmiter i graja obie strony i duzo lepiej od kasety ale i tak nie do końca sa takie mocne szumy brzęczenie nie wiem jak to nazwać ogoljie jakosc odtwarzanej muzyki jest slaba ale zwykle radio gra fajnie np 90.0 a jak z transmitera odtwazalem muzyk przez aux bluetooth i karta pamięci ale jakoś jest slaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety transmitery tak mają - są lepsze lub gorsze, ale praktycznie wszystkie szumią lub piszczą (przenoszą dźwięk z pracy alternatora).

Do E38/E39/E46 najlepiej kupić emulator zmieniarki z obsługą mp3. Dużo kosztuje, masz normalną jakość i sterowanie z kierownicy. Ewentualnie wymienić radio na niefabryczne - są adaptery do tego.

Jak masz mało kasy i trochę cierpliwości, to oddaj ten i kup np Beseusa - może będzie działał lepiej, ale szału się nie spodziewaj.

Transmiterów przerobiłem ze 3 (w różnych autach) i jakość nigdy nie była dobra, a że były tanie, to z czasem padały. Ostatecznie w E34 i E39 zmieniłem radia i problem z głowy. W E34 miałem LG i grało genialnie, w E39 Kenwood (bo LG już nie produkuje/sprzedaje na rynek EU) i też było dobrze (chociaż to LG działało lepiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.