Skocz do zawartości

W końcu kupiłem 750 ...


don

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dziś kupiłem o ZOMOL'a jego 750 iL. O samochodzie nie będę się Wam rozpisywał. Napewno dużo i tak o nim wiecie, bo Zomol dbał o niego. Ogólnie jest w stanie bardzo dobrym!

 

Od dawna marzyłem o V12 ale muszę się Wam przyznać, że wiele pokory musze jeszcze nabrać do tego samochodu i to czym prędzej przed zimą ! Dziś już kilka razy, "od niechcenia" w ciągu zaledwie kilku sekund rozpędziłem się do 150 - 160 km/h w sumie .... nie kontrolując wzrostu prędkości. Po prostu moja 730 po mimo swoich wielu zalet to jednak nie auto a taczki ....

 

Tak samo z ASC - dobrze że jest i działa bo w innych przypadku śmigałbym bokami aż się patrzy ..... Jednak przy takiej mocy i momencie obrotowym - ASC to podstawa.

 

Zomol czytając tego newsa pewnie będzie się ze mnie smiał, bo już dziś podczas testdrive przed zakupem gdy JA prowadziłem, śmierć MU zaglądała głęboko w oczy .....

 

Podsumowywując - BMW Radość z Jazdy ! (ale dopiero gdy ma się min. 300 koni )

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już kilka razy, "od niechcenia" w ciągu zaledwie kilku sekund rozpędziłem się do 150 - 160 km/h w sumie .... nie kontrolując wzrostu prędkości. Po prostu moja 730 po mimo swoich wielu zalet to jednak nie auto a taczki ....

 

 

NO prosze, a mowią ,ze E39 M5 to szybke auto, bo osiaga 160 km/h po 11,5 sek :lol: :lol: :lol:

 

gratuluje auta.

 

P.S. Jak Ci tak traci przyczepnosc na suchym asfalcie to lepiej zmień opony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już kilka razy, "od niechcenia" w ciągu zaledwie kilku sekund rozpędziłem się do 150 - 160 km/h w sumie .... nie kontrolując wzrostu prędkości. Po prostu moja 730 po mimo swoich wielu zalet to jednak nie auto a taczki ....

 

 

NO prosze, a mowią ,ze E39 M5 to szybke auto, bo osiaga 160 km/h po 11,5 sek :lol: :lol: :lol:

 

gratuluje auta.

 

P.S. Jak Ci tak traci przyczepnosc na suchym asfalcie to lepiej zmień opony...

 

z 80 do 160 a nie od zera .....

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe to pochwal się jeszcze ile pali Ci ta V12 gdy wciskasz gaz tak "od niechcenia" :mrgreen: :wink:

nie wazne ile pali przeciez to ma V12 pod macha a wtedy sie nie patrzy ile to pali poprostu sie jedzie... :cool2:

 

ma chyba LPG wiec w sumie jakies 200 litrów paliwa pewnie moze zabrac...na pare km zabawy starczy :lol: :lol: :lol:

 

 

z 80 do 160 a nie od zera .....

 

mozesz mi nagrac filmik z tym ? Bo moja maksymalnie dusząc na S potrzebuje gdzies z 11 - 11,5 s na sprint 80-160 ...

chyba sobie takze kupie 750 bo zdaje sie 740 to tez taczka :lol:

Edytowane przez Frank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje te auto jest naprawdę bardzo ładne :) Ale myślałem że ZOMOL dłużej pojeździ V12 ;)
http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wazne ile pali przeciez to ma V12 pod macha a wtedy sie nie patrzy ile to pali poprostu sie jedzie... :cool2:

 

BA! :D Decydując się na V12 nie powinno się przejmować takim drobiazgiem jak spalanie :mrgreen: ale ja chętnie usłyszę :D

Niech kolega Don napisze też gdzie będzie się poruszał głównie tym krążownikiem? Jeśli po Krakowie to może nie zginę od podmuchu jak będziesz mnie mijał ;)

Pozdrawiam!

Paweł


Kiedyś było: e36 325i, e39 540i, e38 740i, e53 3.0d, e65 745i, e39 M5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny minus DLA MNIE to ze jest shadow line - skoro juz musi być czarna - jak wole z niklami

 

a formalności ? no problemo - wyśle pracownice do UM i w kilka godzin załatwi wszytko

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepska jakość ale jakieś 2 są

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.3card.net/bmw/750m/07.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.3card.net/bmw/750m/08.jpg

Edytowane przez don

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak na lpg...

ciekawe jaka instalacja jest zalozona i jak sie sprawuje na tym gazie...

a fotki wnetrza tez bym chetnie zobaczyl

 

instalacja to fenomen

 

na 1 reduktorze a zapierdala jak na benzynie

poza tym, robiłem WSZYSTKO zeby strzelił - a on nie chciał

 

Zomol zeznawiał że jemu w ciągu roku NIGDY nie strzeliła - po tym jak ją dziś upalałem - wierze mu!

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłam opanowac sie od odpowiedzi chociaz z reguły udziela sie tutaj Mirek.Gratuluje kupienia 750 i szczerze mówiąc zew.wyglada na piatke z plusem.Jednak po naszych ostatnich BM-kach stawiam na jasne wnetrze(szary lub biały).Choc sama nazwa shadow line absolutnie skłania do czarnej tapicerki,to jednak jasna daje zaupełnie inny pozytywny efekt.Jednak to tez kwestia gustu.I nie rozumiem kolegów którzy pytają o spalanie.Wiadomo ze BMW750 spala wiecej niz inne pojemnosci i kazdy kto decyzuje sie na taki litrarz wiec(chyba)co robi.Jednak z doświadczenia wiem ,ze 750 nie lubią gazu i osobiscie załozenie gazu uwazam za kalectwo dla tego samochodu.W koncu nie po to kupujemy taką pojemnosc zeby ją gazem kaleczyc.Jestem bardzo ciekawa jak sie bedzie sprawowac na dłuzsza mete.Będe bacznie słuchac relacji z nowego auta.

Jesli zas chodzi o ASC-tutaj rzecz niezbędna dla opanowania takiej mocy.w końcu bez tego mozna zaliczyc nie jedno"tango".

Zycze miłego uzytkowania i pochwalam zakup(oprócz tego gazu)

Sylwia374(żona Mirka)

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zas chodzi o ASC-tutaj rzecz niezbędna dla opanowania takiej mocy.w końcu bez tego mozna zaliczyc nie jedno"tango".

Droga Sylwio :D a wyobraz sobie co sie dzieje bez ASC w 740, ktora ma krotsze biegi i ze wzgledu na 5cio- biegową skrzynie ma o wiele agresywniejsze redukcje :worried:

JEdziłem 750 bez ASC i w porównaniu do mojej ( nie mam ASC+T ) była jak potulny baranek-dostojnie i mocno wchodzący na obroty jednak bez zbytniej narowistości. 740 jest jak byk na rodeo...szczegolnie na mokrym asfalcie...ale jak juz mowiłem- bardzo wiele ( jesli nie wszystko ) zalezy od opon...wszyscy ogladający F1 wiedzą o co chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie w mieście wg Zomola to 24 lit gazu. Moja 730 pali od 18 do 22 w mieście, wiec jak moja V12 spali nawet 30 lit. tragedii nie bedzie. Tankuje na faktury do firmy.

 

Witam !

Potwirdzam w mieście paliła 24 L lpg w trasie 16 L

O mojej instalce mogę powiedzieć, że nie wiem jak gazownicy ją zmontowali ale nigdy nie tylko nie strzeliła ale nawet nie kichnęła.

Jedyna wada, że max 200 km/h wyciągał na LPG dla mnie generalnie wystarczało ale dla dona może braknąć :mrgreen:

 

Kurcze jak mnie przewiózł to już nie pieniądze liczyłem tylko zdrowaśki klepałem :D nie wiedziałem nawet, że moje autko tak jeździ :mrgreen:

pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesja zdjęciowa przeniesiona tam gdzie jej miejsce, do Galerii:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=36680

:naughty: :naughty: :naughty:

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Don! Czy te zdjęcia z galeri, które właśnie oglądnąłem (śliczne autko :cool2:) były może robione na Ruczaju, na Zachodniej? :D A te w plenerze to o ile się nie myle obok kamieniołomu gdzie kręcili Liste Schindlera? :D

Pozdrawiam!

Paweł


Kiedyś było: e36 325i, e39 540i, e38 740i, e53 3.0d, e65 745i, e39 M5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.