Skocz do zawartości

PROBLEM - 3 kontrolki zapaliły się jednocześnie


don

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis podczas normalnej jazdy zapaliły mi się 3 kontrolki jednocześnie i nie zgasły do tej pory podczas pracującego silnika

 

[bATERIA] [(P!)] [ABS]

 

Dziwne jest to, że żadnego komunikatu na OBC nie dostałem, ABS po mimo teroretycznego wyłącznia nadal działał. Kontrolki te, świeciły się jakby na 50% jasności w porównaniu do tego - jak się świecą podczas zgaszonego silnkia w pozycji stacyjki 2

 

Od kilku dni wybieram się z zmianę klocków (to jest jedyny komunikat u mnie na OBC) - czy te 3 kontrolki mają coś wspólnego ze zmuszeniem mnie przez samochód abym jednak szybciej sie udał do serwisu, ehehhe ?

 

Będe wdzięczy za jakieś sugestie

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie widziałem już z 8 - 10 samochodów (tylko 750) oczywiscie.

 

te dwie to Wam pokazywałem w wątku z "M Powerem" okazały się ruinami a jedna nawet jakaś "lewa" była chyba ... W ten dzień zrobiłem 850 km Kraków - Kalisz - Łódź - Warszawa - Kraków.

 

Ostatnio widziałem (jechałem) extra z Będzina ( 100 km od Krakowa ), chciałem jeszcze raz ją przyjechać z mechanikiem oblukać (i pewnie kupić) ale dzień wcześniej się sprzedał niestety.

 

Moją bejce mogłem już w sumie z 2 razy sprzedać - ale jeszcze nie mam 750 a pandą jeździć nie bede (jest jedna wolna w firmie)

 

Mam juz w sumie małą depresje od tych puszukiwać. Znajduje same ruiny bo tych dobrych nikt nie chce sie pozbywać....

 

I jeszcze jedno - wiem że jade od krakowa max 100 km oglądać - nie więcej !

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.