Skocz do zawartości

G20 LCI


ironiq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Jak dla mnie to niektóre modele powoli zaczynają wyglądać lepiej bez MPaku niż z...


Jako przykład G42.


Bez M Pakietu:


qgWvDFW.jpg


Z M Pakietem:


X8EJr0s.jpg

 

Musisz zmienić gust na wschodnio azjatycki i będzie ok ;)

Oczywiście w pełni się zgadzam ale my jesteśmy z europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 535
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak będą wyglądały ledy w standardzie?

Tak samo jak rozszerzone tylko bez niebieskiego motywu?

 


Tak. Generalnie wypośrodkowali te nowe światła. Wyglądają dużo lepiej niż standardowe pre-LCI, ale dużo gorzej niż laserowe pre-LCI.

No i nie da się zamówić laserów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak. Generalnie wypośrodkowali te nowe światła. Wyglądają dużo lepiej niż standardowe pre-LCI, ale dużo gorzej niż laserowe pre-LCI.

No i nie da się zamówić laserów :(

 

Dobrze, że to uśrednili trochę, bo podstawowe LEDy w pre-LCI były, moim zdaniem, antyreklamą dla 3 :|. Widząc takie auto na ulicy raczej bym nie stwierdził, że „chciałbym auto z takimi światłami”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ufam w 100% wyglądowi modeli w konfiguratorach, a jest obecnie bardzo mało faktycznych zdjęć LCI bez m pakietu. Zrobiłem więc screeny na ułamkach sekund z oficjalnego video gdzie w miarę ostro widać front. Może komuś się przyda.


Zrzut-ekranu-2022-06-4-o-11-44-52.png Zrzut-ekranu-2022-06-4-o-11-46-09.png Zrzut-ekranu-2022-06-4-o-11-48-47.png

 

Moim zdaniem jeśli porównamy pre LCI vs LCI w obu przypadkach bez m pakietu, to zmiana w polifcie jest mega na plus.

E30 325i 2d '88 - classic

E36 325i '92 Smurf na tor - klik!

E36 320i '97 cabrio

E87 130i '06 daily car - klik!

MX-5 ND '19 track car

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Pierwsze filmiki wersji produkcyjnych


https://www.youtube.com/watch?v=3ktFZjN5jJM

 


Dzięki za filmik.

Wygląd to nie wszystko liczy się wnętrze.

Ale faktycznie lifting moim zdaniem na filmach i fotach nie wygląda korzystnie. Duża zmiana na minus. Szczególnie ten plastikowy czarny tył. Może na żywo będzie to lepiej wyglądać ale na białej karoserii fatalny kontrast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się bardziej podoba LCI. No ale wiadomo, wszystko kwestia gustu. Gdyby wszystkim podobało się to samo, byłoby nudno.


I nawet seria 4 Bóbr coraz bardziej mi się podoba. I gdyby nie to, że mam jeszcze małe dzieci, to bym szedł w M440i a nie M340i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że mam jeszcze małe dzieci, to bym szedł w M440i a nie M340i.

 

Dokładnie, bo małe dzieci bardziej się zmieszczą na tylnych siedzeniach M440i z opadającym dachem (bardziej niż w serii 3) ;D


Mi w LCI nie podoba się że nie ma żadnego daszka nad tym zasranym wyświetlaczem. Słońce będzie walić w licznik i nic tego nie zasłoni. Będzie razić, przeszkadzać i wkur... Widać to nawet w czasie 0:57 w filmiku z linku który kolega zapodał.

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
że mam jeszcze małe dzieci, to bym szedł w M440i a nie M340i.

 

Dokładnie, bo małe dzieci bardziej się zmieszczą na tylnych siedzeniach M440i z opadającym dachem (bardziej niż w serii 3) ;D


Mi w LCI nie podoba się że nie ma żadnego daszka nad tym zasranym wyświetlaczem. Słońce będzie walić w licznik i nic tego nie zasłoni. Będzie razić, przeszkadzać i wkur... Widać to nawet w czasie 0:57 w filmiku z linku który kolega zapodał.

Ten ekran to jest tragedia i szczyt tandety. Jestem mega zły że moje M3 nie załapało się na przedlift.

Nie wyobrażam sobie czegoś takiego w takim aucie jak m3 kompletnie nie pasuje.

Jest 10x brzydsze niż przedliftowa deska.

Gdyby była opcja dopłaty do statej wersji zdecydował bym się bez chwili zawahania zresztą taką też zamówiłem prawie rok temu :?

Serio już z przodem m3 miałem problem ale to jak zjeb@#% środek to jest już katastrofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnoszę takie wrażenie że te zmiany środka w bmw 3 to takie testowanie konsumenta. Dlaczego w najnowszej BMW 5 tego nie dali? Tam bardzo delikatne zmiany zrobili. BMW 1-3 = testerzy. Bmw 4-8 = premium klient którego nie można zszokować drastycznymi zmianami. Niech popatrzą na serię 3 i się wypowiedzą czy im odpowiada - wówczas naniesiemy (lub nie) zmiany do wyższych modeli. No sorry ale bmw 4 wzwyż to jednak ranga wyżej. Nawet są produkowane gdzie indziej niż auta gorszego sortu czyli bmw 3,2 i 1 ;D
Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że mam jeszcze małe dzieci, to bym szedł w M440i a nie M340i.

 

Dokładnie, bo małe dzieci bardziej się zmieszczą na tylnych siedzeniach M440i z opadającym dachem (bardziej niż w serii 3) ;D


Mi w LCI nie podoba się że nie ma żadnego daszka nad tym zasranym wyświetlaczem. Słońce będzie walić w licznik i nic tego nie zasłoni. Będzie razić, przeszkadzać i wkur... Widać to nawet w czasie 0:57 w filmiku z linku który kolega zapodał.

Przeczytaj moją wypowiedź raz jeszcze, dobrze? Albo napiszę inaczej: ponieważ mam jeszcze małe dzieci, to wybieram M340i a nie M440i. Taki jest sens całej mojej wypowiedzi, a nie wyrwanego fragmentu.


Jeździliście już z tymi nowymi ekranami, że tak narzekacie? Ja tak, w nowym i4, i jakość wyświetlaczy jest tak dobra, że nic nie przeszkadza, żadne światło nie oślepia. Owszem, kwestia przyzwyczajenia, że po ponad 20’tu latach użytkowania różnych aut, nagle znika daszek znad deski rozdzielczej. Ja bym wyświetlacze, ich jakość przyrównał do wyświetlacza w najnowszych iPhone’ach. Nie ważne jak mocno świeci, nie ważne pod jakim kątem, to i tak wszystko perfekcyjnie widać.


Aaaaa, i jeszcze jedno. Na wyświetlacz patrzycie prosto, z fotela kierowcy. Przez 90% czasu spędzanego w tym aucie. Więc czemu teraz oceniacie to pod kątem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździliście już z tymi nowymi ekranami, że tak narzekacie? Ja tak, w nowym i4, i jakość wyświetlaczy jest tak dobra, że nic nie przeszkadza, żadne światło nie oślepia. Owszem, kwestia przyzwyczajenia, że po ponad 20’tu latach użytkowania różnych aut, nagle znika daszek znad deski rozdzielczej. Ja bym wyświetlacze, ich jakość przyrównał do wyświetlacza w najnowszych iPhone’ach. Nie ważne jak mocno świeci, nie ważne pod jakim kątem, to i tak wszystko perfekcyjnie widać.

Aaaaa, i jeszcze jedno. Na wyświetlacz patrzycie prosto, z fotela kierowcy. Przez 90% czasu spędzanego w tym aucie. Więc czemu teraz oceniacie to pod kątem?

I to się zgadza, z miejsca kierowcy ekrany wyglądają (działają) bardzo dobrze i czy mają podpórki, czy nie, to nie ma żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No jak to wygląda?

Jeszcze ta tandetna podpórka.

Screenshot-20220712-224439-Chrome.jpg

Screenshot-20220712-223934-Chrome.jpg

 


Naprawdę na takie pierdoly uwagę zwracasz...

Dla mnie auto ma mnie wozic w miarę szybko z punktu A do z....

Z większości funkcji nie mam czasu i ochoty korzystać...

Ale z drugiej strony jedni lubią detale inni nie....

Dla mnie np czerwona skóra jest okropna innym się podoba ogólnie skóra w bmw to ewentualnie w serii 7 i 5 bo w trójce to jak derma....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No jak to wygląda?


Naprawdę na takie [bAD] uwagę zwracasz...

Dla mnie auto ma mnie wozic w miarę szybko z punktu A do z....

Z większości funkcji nie mam czasu i ochoty korzystać...

Ale z drugiej strony jedni lubią detale inni nie....

Dla mnie np czerwona skóra jest okropna innym się podoba ogólnie skóra w bmw to ewentualnie w serii 7 i 5 bo w trójce to jak derma....

 

Wehyr przecież do serii 3 możesz zamówić normalnie skórę nappę np ivory czy tartufo. W m3 nie ma już innej skory niż nappa. Nie wyobrażam sobie auta za 300-400tyś z plastikową deską musi być skóra nappa.

Tablet tragedia nie ma to ładu ani składu jest doczepione na siłe bez pomysłu. W Mb też mają tablety ale wkomponowane w deskę i jakoś wygląda a ostatni design bmw to jakaś porażka.

Jakie to ma funkcje dla mnie nie ma znaczenia ale daszek i standardowy licznik w aucie sportowym to podstawa w i4 nie ma znaczenia ale w M3 ten tablet kaleczy całe auto. Np M3 CSL nie dostanie tabletu więc nie tylko ja tak sądzę.

Nie powiesz mi że ten tablet w ogóle wygląda i pasuje do czegokolwiek na tle poprzednich zegarów

Screenshot-20220713-091614-Gallery.jpg

Screenshot-20220713-091551-Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj moją wypowiedź raz jeszcze, dobrze? Albo napiszę inaczej: ponieważ mam jeszcze małe dzieci, to wybieram M340i a nie M440i. Taki jest sens całej mojej wypowiedzi, a nie wyrwanego fragmentu.

 

Ironicznie napisałem. W sensie że w bmw serii 4 Gran Coupe jest mniej miejsca z tyłu niż w serii 3 (małe dzieci zamiast dorosłych). W serii 4 dach bardziej opada i wysokie osoby mają problem, którego nie mają w serii 3. Kumasz.

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i4 od czterech miesięcy i nie zauważyłem problemu z ekranem, brak daszka nie przeszkadza. Dla lepszej ochrony przy okazji ceramiki lakieru położyli mi lekko matową folie na ekran i efekt jest super a przy okazji zmniejsza ewentualne odbicia.
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.