Skocz do zawartości

[F10 LCI] Nie działają światła przeciwmgłowe


Fyftee

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem. Nie działają oba oryginalne ledowe światła przeciwmgłowe przednie (w dolej części zderzaka).

Brak jakichkolwiek błędów na komputerze, na desce rozdzielczej wyświetla się ikona jakby się świeciły.

Czy ma ktoś pomysł jaka może być tego przyczyna? Jakiś czas temu wymieniany był jeden reflektor i czy jest możliwość, że przy tej okazji coś rozłączyli i oba nie działają teraz? Ale czy w takim przypadku nie wyświetlałby się komunikat o błędzie i niedziałających światłach? Brak mi pomysłów

Z góry dzięki za sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z halogenami,ale mi jak nie świeciło ledowe światło pozycyjne w tylnej klapie w BMW X3 to nie pokazywało żadnego błędu.Ledy chyba nie mają kontroli awarii,lub jest to nie zakodowane fabrycznie.Oczywiście mogę się mylić.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z halogenami,ale mi jak nie świeciło ledowe światło pozycyjne w tylnej klapie w BMW X3 to nie pokazywało żadnego błędu.Ledy chyba nie mają kontroli awarii,lub jest to nie zakodowane fabrycznie.Oczywiście mogę się mylić.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Mylisz się ;) halogeny mają kontrolę awarii. Jest komunikat o tym i głośny gong.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogeny wyposażone w żarówki,to wiadomo że mają kontrolę awarii.Ale czy taką kontrolę awarii mają halogeny ledowe?Dla czego u mnie w X3 wszystkie lampy które mają żarówki mają kontrolę awarii a tylne ledy już nie?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dzisiaj u siebie (F11 LCI, 2014). Przeciwmgielne LEDowe po odpięciu nie generują błędu. Jak się włączy przyciskiem to świeci się na desce ikonka normalnie, ale efektu brak. Błędów na desce również brak. Nie sprawdzałem ISTĄ po włączeniu przeciwmgielnych przyciskiem, ale bez włączania ISTA nie generuje błędów.
Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.