Skocz do zawartości

Problem z Android Auto - rozłącza, rwie muzyka


kalejr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Forumowicze,

Od paru dni jestem posiadaczem G30 poliftowej z listopada 20. Dostępne jest bezprzewodowe android auto. Problem jednak jest taki, że po chwili używania zaczyna przerywać muzyka albo się rozłącza. Czasami po godzinie a czasami po 15 minutach. Czy ktoś sobie z tym jakoś poradził? Telefon to Samsung Galaxy Note 10+ więc raczej mocny i w poprzednim aucie co prawda po kablu działało bez najmniejszego problemu. Tutaj bezprzewodowo jest lipa a nie bardzo wiem czy można korzystać z AA "po kablu" a nie bezprzewodowo. Tak czy inaczej bezprzewodowe połączenie zżera tak baterię że trzeba ładować po kablu bo indukcyjne nie daje rady. Dodam, że zarówno telefon jak i auto z najnowszym softem.


Z góry dzięki za pomoc !!

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niestety ten sam problem również z Galaxy Note 10, po losowym czasie muzyka niezależnie od źródła zaczyna przerywać w Android Auto. Przy podłączonym Galaxy S9 problem występował tylko przez chwilę po pierwszym uruchomieniu, później działał poprawnie przez kilka dni. To raczej wina oprogramowania telefonu które nie działa najlepiej z AA po WiFi albo aplikacja zostaje uśpiona przez system. Przywrócenie starej wersji, czyszczenie pamięci AA, ponowne parowanie tel. nic nie pomaga. Również mam najnowsze oprogramowanie w aucie po serwisie w maju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To samo u mnie. Serwis twierdzi ze w Lipcu ma byc wielka aktualizacja do Android Auto która ma rozwiazac kupe problemów z AA na ID7

 

A czy z Apple Car macie te same problemy? Bo u mnie w G05 tak to właśnie wygląda na dwóch różnych nowych modelach telefonu.


Czy powyższe problemy przy połączeniu po kablu nie występują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem w 3 g20...

Telefon samsung note 20 ultra 5g na nieszczęsnym chipie exynos.

Mam też nowy soft, który miał niby problem rozwiązać.

U mnie też ładowarka indukcyjna nie jest w stanie utrzymać poziomu baterii... więc kabel mimo androida bezprzewodowego cały czas podłączony.

Spotify zrywa czasami po 1h a czasami po godzinie i ponowne wciśnięcie play powoduje uruchomienie na 1s po czym znów pauza.

Często też dźwięk zaczyna przerywać i klatkuje tak po 0,5 s.

Resetuję stację i tel... maniana.


Ostatnio nawet zacząłem zmieniać ustawienia w trybie programisty... ale bez sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progres w temacie rwania dźwięku i niestabilności przy odtwarzania mulimediów...


Istotne ustawienia dla androida 11

Spotify: dostęp do pamięci tak.

Ekran blokady, Widgety, audio: wyłączyć.

Optymalizacja zużycia energii: wyłączyć dla androidauto, spotify, janosik.

Pamięć ram dodaj do wykluczonych aplikacji spotify i janosika.

Automatyzacja optymalizacji wyłącz.


Problem z bramkami viatoll jest nadal... chyba nie do wykluczenia przy bezprzewodowym androidauto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam Samsunga S8 - zniknęło mi Spotify (jak łączę Iphone 12 to jest widoczny), po zakończeniu zaś połączenia telefonicznego nie jest ono przerywane - musze odparować i sparować na nowo telefon.

Zastanawiam się, czy to jest problem z moim telefonem, czy ogólnie z Androidem ? - mam wersję 9...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.