Skocz do zawartości

Zawieszenie jaki koszt ??


zmp3

Rekomendowane odpowiedzi

Mi za zrobienie całego zawieszenie w Piekarach Sląskich powiedzieli 700 za przód,facet ma swoją formę do elementów gumowch.Ale zrezygnowałem,kupiłem części na allegro i sam zrobiłem wyszło o połowę taniej,ale jak chcesz to zadzwoń,umawiasz się na termin,zostawiasz auto na dzień lub dwa i odbierasz gotowe z gwarancją.Tu masz numer (032)7675378,kumple robili u nich i bardzo sobie chwalą
Było e23 2,8 automat,potem e23 2,8 manual teraz e36(z silniczkiem jak od kosiarki ale spoko bedzie kiedyś większy) BMW na zawsze,--hehe kosiarka do żyda a teraz 2 literki w trumniaku-m52b20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe zawieszenie tzn co ??Ja za kompletne zawieszenie łacznie z 4 amortyzatorami (Bilstein), wszystkimi mozliwymi wymiennymi czesciami z przodu,tulejami tylnich wachaczy oraz ustawieniem po tym wszystkim geometri zapłaciłem hmmm.... około 2500zł:)

Once you get locked in to a serious drug collection the tendency is to push it as far as

you can...

http://www.motostat.pl/user_images/2680/icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni tym wszystkim na "górze" którzy są odpowiedzialni za stan naszych dróg, poobcinac z pensji za to wszystko, nie ma mozliwosci przeciez zeby w srodku europy bądź co bądź jeździło się jak po księżycu, a najlepsze jest to , że drogi nowo zrobione rowniez sa kiepskiej jakosci bo panowie robia je zima albo w deszcz natomiast jak jest pogoda to odpoczywaja. zgroza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Uzwanie zawieszenie??? Nie żartuj. Sam to wymienisz amortyzatory z tyłu bez problemu ale reszta to jak nie masz kupe samozaparcia albo odpowiednich narzędzi raczej nie ruszaj. Bez prasy to się z tym uje..sz jak głupi, a wymiana całości bedzie kosztować pewnie za 100-150zł. Zresztą i tak musisz po tej wymianie zrobić geometrie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.