Skocz do zawartości

320i, 325i czy 328.?


redbull__uk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich foruowiczow :mrgreen:

 

Sam nie wiem od czego zaczac :oops: Planuje kupic moje pierwsze BMW... i tu zaczynaja sie schody :? Bedzie to moje pierwsze auto i zachcialo mi sie beemki... e36 coupe lub cabrio... Mam nastepujace pytanie do posiadaczy takich samochodow... JAKI SILNIK WYBRAC :?: Zastanawiam sie miedzy 325 i 328 :idea: Ile pala takie cuda po miescie? Oczywiscie planuje tez zalozyc sekwencyjny gaz... Czy to dobry pomysl. Bede nim jezdzil tylko po miescie a jestem studentem i obawiam sie, ze na benzyne moglbym nie zarobic :mrgreen: Myslalem takze nad 320i ale to chyba za slaby silnik jak na takie auto... Z drugiej strony boje sie, ze kiedy dorwe 328 to moze odezwac sie we mnie idiota :wink: nie naleze co prawda do ludzi, ktorzy duzymi autami probuja rekompensowac inne rzeczy... po prostu sam maly nie jestem i dobrze czuje sie w duzych autach. Poza tym wymyslilem, ze skoro w anglii mialbym placic 1000 funtow ubezpieczenia za Corse z silnikiem 1.0 i za sama corse ok 4000 funtow (po warunkiem, ze sie w nia zmieszcze) to wole kupic cos w polsce... Mam 197cm i 108kg takze moglbym miec z nia problemy :8) Do tej pory jezdzilem is200 mojej mamy i nie narozrabialem nic wiec mam nadzieje, ze przy beemce tez mi nie odbije :P

 

A wiec ktora lepsza 328i coupe czy 325i coupe? Dobre to do 'zagazowania'?

I ile pala?

 

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 328 z ogłoszenia to juz bylo tele razy wałkowane na tym forum że hej, auto wisialo na sprzedaz 3 lata temu , potem 2 , noi znów jest come back. Poszukaj dobrze na forum a sie dowiesz pewne sprawy w temacie.

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 325i i jako ja to moge powiedziec ze autko swietne

co do spalania to zalezy jak na to patrzec ... na moc jaka daje to nie jest to z koleji jakos duzo, ja mam moja niunie na benzynce w miescie jak jeżdze tak normalnie to ok 12l mi wciaga

ale powiem Ci że jeżeli masz już wybierac to weś 328i to juz jest M52 a on spali Ci mniej niz ten z 325i ( M50)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje BMW 323i oszczedny i bardzo elastyczny z wyzszym momentem obrotowym niz 325i...pozdrowka

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja ma 320i w automacie. Jestem bardzo zadowolony z dynamki auta oraz z pracy automatu :cool2: . Jak będę zmieniał auto to tylko na BMW z silnikiem R6 w benzynie oraz w automacie. A jaki motor sie trafi - kto wie. Jeśli szukasz dynamicznego auta i w miarę oszczędnego porozglądaj się za 323 - najlepszy stosunek dynamiki do kosztów eksploatacji (jak napisał radziu77) lub za 325tds (tez ładnie chodzi).

Pozdrawiam :wink:

...tylko BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

328i jest ok.

Ale nie w automacie - przynajmniej dla mnie automat niestety nie jest

Auto jezdzi super, plynnie itd, ale ja lubie pomachac wajcha ;)

Coz pora chyba pomalu nadchodzi zeby sprzedac i poszukac manuala ;)

[email protected]

gg 1041



PROJEKT SZYBKA ETA STAGE 2

http://img516.imageshack.us/img516/8284/113863664644f590e20953anv7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie napiszę...325 ma już swoje lata i ustępuje nieco 323 nie wspominając o 328. Co do gazu to montuj jak trzeba. Nie przejmowałbym sie zbytnio poglądami typu "to se ne da..", "profanacja" itp... to przecież nie M3... :wink: Osobiście polecam ci ten model tylko może ci być nieco ciasno :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320i stosunkowo najlatwiej znalezc w idealnym stanie.

Ale jezeli i tak chcesz zalozyc gaz sekwencyjny, to poszukaj dosc intensywnie 325i/328i i wybierz te, ktora bedzie w lepszym stanie.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.