Skocz do zawartości

Wymiana foteli bmw f30 ze zwykłych manualnych na sporty


Bbab4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam w mojej f31 fotele wersje podstawowa, manualna bez grzania i pompowania. Kupiłem fotele wersja sport z pompowaniem. Czy mógłby mi ktoś pomoc, opisać jak je podłączyć żeby działało pompowanie ? Co muszę dokupić dokładnie i jak to zamontować żeby działało?

Szukałem tutaj na forum Inf ale jakoś nic konkretnego nie znalazłem. Tak wiec jak ktoś wie jak to podłączyć proszę o pomoc co mam dokupić, bo wiem ze jakiś przewód do skrzynki bezpieczników chyba trzeba ale Nwm jaki i gdzie podłączyć. Najlepiej krok po kroku. Podejrzewam ze jeszcze nie jedna osoba bd doposażala swoją bawarke, a taki dobry opis zamknie temat na dobre i zostanie dla potomnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
Cześć, odświeżę nieco wątek. Chciałbym w f31 zmienić zwykle fotele (podgrzewane ale nie kubelkowe) na jakies skórzane kubełkowe (sportowe) od anglika z Allegro. Czy tutaj takze wszystko jest P&P czy trzeba jakos je przerabiac np. tak jak chyba w e90 bylo - podmieniac mate zajecia siedzenia kierowcy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

P&p to nie jest.

Jeśli nie masz regulacji lędźwi, trzeba będzie podpiąć zasilanie, żeby działała regulacja boczków. Mata zajętości fotela rzecz jasna do przełożenia. Na koniec trzeba przekodować grzanie, bo będzie działało na odwrót: przycisk od grzania fotela kierowcy, będzie włączał grzanie w fotelu pasażera i na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.