Skocz do zawartości

Nowa 5 G60/G61


speedofsound

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Użytkownik525xd napisał(a):

No jakto to mało masz dowodów?! Policz orzechy w milce albo ile jest zielonych misiów w Haribo to będziesz wiedział! 😂🤣

Ale Haribo właśnie są tanie, niecałe 3EUR za wielkie pudło 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skieruję pytanie do posiadaczy aut z zawieszeniem adaptacyjnym professional.  Zamówiłem 520i z tym zawieszeniem i nie wiem czy warto? Na jeździe próbnej jeździłem autem z zawieszeniem sportowym ale na feldze 19 cali. Ja mam zamówione felgi 20 cali. Bardziej mi się podoba zawieszenie sportowe ze względu na obniżenie 8 mm ale zależy mi na komforcie. Czy widać różnicę pomiędzy zawieszeniem sportowym a adaptacyjnym jeżeli chodzi o odległość koła do nadkola? Czy jest to bardzo mała różnica? Nie widziałem tego zawieszenia na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
W dniu 3.06.2024 o 12:17, Woytas napisał(a):

... klucz możesz zastąpić telefonem ....tylko trzeba mieć jeszcze zgodny telefon aby to zadziałało ... 😁

też tak myślałem, a dzisiaj na jeździe próbnej dostałem informację, że digital key bez keyless go działa inaczej niż z...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
24 minuty temu, kivlov napisał(a):

A możesz coś dodać więcej - czyli jak działa digital key bez keyless go?

Twierdzą, że trzeba wyjąć telefon z kieszeni i przyłożyć do klamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jakie macie spostrzeżenia apropo foteli komfortowych? Duża różnica? Warto dopłacić 10tyś? Czy jest to po prostu rozszerzenie mozliwości regulacji wzgledem foteli standardowych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kubul napisał(a):

Panowie, a jakie macie spostrzeżenia apropo foteli komfortowych? Duża różnica? Warto dopłacić 10tyś? Czy jest to po prostu rozszerzenie mozliwości regulacji wzgledem foteli standardowych? 

Nie warto - komforty nie są już "łamane" w połowie wysokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
7 godzin temu, scooterek napisał(a):

Nie warto - komforty nie są już "łamane" w połowie wysokości

Za to na bimmerpost większość opinii jest taka, że są wygodniejsze od tych łamanych komfortów z g30. Ja nie wiem, nie siedziałem, bo mieli w salonie tylko sporty. Należy pamiętać, że w komfortach podparcie lędźwiowe jest w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
13 minut temu, kivlov napisał(a):

Czy boczki są pompowane w standardzie, sportowych lub w komfortowych?

w komfortach na pewno: DSC03748-1706870275-scaled.jpg

 

w sportach nie: tNeM1u1HgGn86_RDc1zpjHG4auk9y9IsTHgIEYLW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
13 godzin temu, buster12 napisał(a):

Doszły mnie słuchy, że od października wersje 20 i 40 dostają interaction bar zamiast tego śmiesznego "ambient". Ktoś może potwierdzić?

czy to chodzi o to samo, co jest w wersjach elektrycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dopiero od kilku dni jeżdżę G60 i odkrywam różnice w porównaniu do G30. Pierwszym i dość bolesnym problemem, na który napotkałem w ID8 jest brak korelowania nr telefonu przychodzącego od operatora GSM w formacie XXX XXX XXX z zapisem w telefonie +48 XXX XXX XXX. Jako, że często wyjeżdżam poza Polskę to przyzwyczaiłem się, że każdy numer zapisuję z prefiksem +48. Tu pomimo, że osobę mam zapisaną w telefonie przy rozmowie przychodzącej pojawia się numer, a nie imię i nazwisko.

Czy to możliwe, że ID8 nie radzi sobie z tak banalną kwestią? Czy może sparowanie telefonu przebiegło niewłaściwie?

Macie może dla mnie jakąś radę? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, M4R10 napisał(a):

@Leo1971 a dlaczego to połączenie nie przychodzi przez apple car/android car? ustawiłeś połączenie/transmisje przez bluetooth?

Hmm..przez co przychodzi to nie wiem. Telefon ma połączenie i poprzez Android Auto, jak i przez bluetooth. Jest gdzieś ustawienie poprzez co mają przychodzić rozmowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 5.06.2024 o 19:43, stuffman napisał(a):

w komfortach na pewno: DSC03748-1706870275-scaled.jpg

 

w sportach nie: tNeM1u1HgGn86_RDc1zpjHG4auk9y9IsTHgIEYLW

 

Jestes pewny, ze nie mieszasz przycisku pompowania boczkow z przyciskiem do regulacji ledzwi?

Bo ten okragly przycisk to ledzwie.

Ja tu ani w jednym ani w drugim fotelu G60 nie widze przycisku od pompowania boczkow - tego chudego, poziomego z G30.

Albo boczki nie sa pompowane w ogole albo obluga zostala przeniesiona na ekran - do GUI.

 

W G30 tak to wygladalo:

sporty (wersja bez ledzwi ale z pompowaniem boczkow):

522_9f4fe33c-6c2a-4d80-aa42-c75ee9eaa808

komforty (z ledzwiami i z pompowaniem boczkow)

103_d846947c-a1b3-4a45-aa09-5d56e8323763

 

W G60 sporty - brak przycisku ledzwi i pompowania boczkow

568_ee79ac4c-bc74-4816-bd26-52ac2b018155

G60 komforty domyslnie z regulacja ledzwi ale brakiem przycisku od boczkow

378_1198994947.jpg

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
2 godziny temu, Leo1971 napisał(a):

Hmm..przez co przychodzi to nie wiem. Telefon ma połączenie i poprzez Android Auto, jak i przez bluetooth. Jest gdzieś ustawienie poprzez co mają przychodzić rozmowy?

Audio może być przesyłane na dwa sposoby, tutaj więcej o tym.

https://faq.bmw.lv/s/article/Connectivity-Bluetooth-Bluetooth-Audio-k8vpo?language=lv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
8 godzin temu, adamjttk napisał(a):

Jestes pewny, ze nie mieszasz przycisku pompowania boczkow z przyciskiem do regulacji ledzwi?

Bo ten okragly przycisk to ledzwie.

Ja tu ani w jednym ani w drugim fotelu G60 nie widze przycisku od pompowania boczkow - tego chudego, poziomego z G30.

Albo boczki nie sa pompowane w ogole albo obluga zostala przeniesiona na ekran - do GUI.

Dobrze zauważyłeś. W opisie komfortów nic nie piszą o pompowanych boczkach, więc wygląda, że nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.