Skocz do zawartości

Montaż tablicy rejestracyjnej - bez ramkowy BMW G30


Re4lity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, szukam jakiejś fajnej i sprawdzonej opcji do montażu tablic rejestracyjnych bez ramki widziałem jakieś ( rzepo naklejki ale nie wiem czy to zda egzamin mam wrażenie, że szybko odpadnie ) Będę wdzięczny za wasze podpowiedzi jak można to ogarnąć sensownie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jest taka ramka, której nie widać i łapie tablicę w dwa ceowniki.

Lub, tak jak ja mam to rozwiązane, na wkręty i pchełki maskujące, ale zostałem zjechany ostatnio od góry do dołu, mimo, że to OE rozwiązanie BMW.

Tak jak tutaj seria 3:

DfHtZmA.jpg

PPKAIvw.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne wkręty wkręcone w miejscu gdzie są czarne litery i bez kombinowania jest git :)

Ja też nie w każdym aucie dawałem ramki, generalnie mnie "przymus" stosowania ramek w branży męczy, bo nie zawsze to ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka ramka, której nie widać i łapie tablicę w dwa ceowniki.

Lub, tak jak ja mam to rozwiązane, na wkręty i pchełki maskujące, ale zostałem zjechany ostatnio od góry do dołu, mimo, że to OE rozwiązanie BMW.

Tak jak tutaj seria 3:

DfHtZmA.jpg

PPKAIvw.png

 


dlaczego zjechany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tasma 3m vhb 5925 [albo grubsza zależy czy przód czy tył] - trudniej to zdemontować niż wszystko inne + nie dziurawimy niczego, i wygląda i lekko i ascetycznie Edytowane przez meister2
Sprzedam Alufelgi BMW M791 Double Spoke '19 5x112 https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=383676
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tablicę przymocowaną jak na zdjęciu (w sumie w kilku autach) i wygląda to bardzo estetycznie. Osobiście nie lubię ramek, tablica nie zasłania radaru, a same osłonki na wkręty można kupić w kilku kolorach. U nas standardowo na prawą stronę idą białe, a na lewą niebieskie. Wszystko do kupienia w ASO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.