Skocz do zawartości

Konfiguracja telefonu pod bimmercode na złącze enet


TomaszBMWF10

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jak koledzy piszą, podaj jaki telefon i wersja OS.

Też wczoraj testowałem takie połączenie bo chcę uruchomić x-delete. Galaxy s10, adapter eth belkin i jakieś złącze E-net za 10€ działają wyśmienicie. Przy okazji przetestowałem jeszcze bimmercode, b-toola i deepobd - wszystkie bez problemu łączą się.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejściówka działa ale z tabletem dziś spróbowałam i jest ok.

Tylko na tablet nie mogę zainstalować Full wersji tylko tą z ze sklepu Play.

Tablet jest chyba jakoś chroniony.

Ale dałem go do serwisu za 50 zł mają mi wgrać bimmercode Full wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Janusz biznesu. Wyda 50 dych a za 150 mialby oryginal przypisany do swojego konta, i instalowac na kazdym urzadzeniu :duh:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

Żeby połączyć się kablem enet musiałem wyłączyć DHCP i ustawić:

IP: 169.254.1.1

Maska podsieci: 255.255.0.0

Brama domyślna: 169.254.1.1


Jak do tej pory udało mi się wyłączyć start stop. Próbowałem zakodować też żeby pokazywało mi temperatury opon oraz wskaźniki sportowe ale coś nie chyba nie poszło bo jest tak jak było. Nie mam dziś czasu żeby drążyć ten temat ale chciałbym wiedzieć czy czy coś robię nie tak czy po prostu te rzeczy niekoniecznie działają u każdego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaźniki cyfrowe nie działają z każdym silnikiem/wersją.

Masz system RDC (czujniki w kołach) czy RPA?

 

Dziwne jest to ze samochow postal sobie kilka godzin i kiedy jechalem wieczorem do pracy to nagle wszystko co zakodowalem, temperatury kol i wskazniki sportowe, sie pojawilo i dziala :)

Teraz bardziej zastanawia mnie to ze wczesniej widzialem opcje rozlaczenia poziomu podswietlenia przyrzadow i ambient light, teraz tego nie ma, moge tylko na sztywno ustawic sobie ambient light. Wyparowala rowniez opcja wlaczenia podswietlanych klamek podczas cofania. Moze kiedy znow samochod odstoi swoje to sie to pojawi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.