Skocz do zawartości

e39 przedlift vs światła polift


MrAnderson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie


Wiem, że temat był wałkowany milion razy bo przeczytałem kilka wątków z tym związanych. Mi chodzi jednak o konkretny detal informacji.

Zmieniam w przedlifcie lampy ze starych na te z ringami na H7 (nie xenon)

Nowe lampy, które będę miał dopiero w weekend:

image;s=1152x648

image;s=1632x918


Czy do tej lampy będą pasowały te diody?

https://allegro.pl/oferta/ringi-led-marker-10wat-do-bmw-e39-e53-e60-e65-e87-9524109088


Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To ja się zastanawiam czy zakładać spryskiwacze :roll: Jakbym je miał to już bym szukał przetwornic do xenonów. Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby na przeglądzie sprawdzali takie rzeczy, zresztą zawsze można zaślepkę założyć w miejsce pokrętła :P


A nie lepiej ci było kupić do przedlifta lampy bez soczewek ? Przesłona w soczewce zabiera prawie połowę światła co przy strumieniu 1500 lm z halogena świeci jak latarka na płaską baterię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie. Sam się zastanawiałem czy nie kupić całych lamp sprzed lifta.

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=379919

Potem chciałem przerobić na xenon, ale całość wyliczyłem na około 800 zł - spryski + soczewki evox + klosze więc trochę dużo nie licząc czasu. Chyba jednak poprzestanę n regeneracji tego co mam plus LEDy, ale nie zakładałbym soczewek do przedlifta. Soczewka H7 zawsze będzie gorzej świecić niż klasyczny reflektor H7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja regenerowalem xenony. Zaplacilem za regeneracje samych odblysnikow do xenonow 300 pln. Dokupilem nowe regulatory. "Szkla" spolerowalem sam i zabezpieczylem folia.

Mam zalozone w swojej (jako oryginalne) wlasnie lampy na H7 z soczewkami. Wywalilem zarowki (pomimo tego ze mialem zalozone wzmocnione) i na probe kupilem byle jakie tanie LED'y - celem sprawdzenia czy toto dziala. Efekt- mnie zadowala. (reflektory nie sa jeszcze zregenerowane, choc wygladaja rewelacyjnie -bebde je regenerowal). Na razie jednak jezdze na H7 z soczewkami z LED'ami. Dopoki nie poskladam w calosc xenonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zaplacilem za regeneracje samych odblysnikow do xenonow 300 pln. Dokupilem nowe regulatory. "Szkla" spolerowalem sam i zabezpieczylem folia.

Znalazłem regenerację za połowę tej ceny. Mogę podać namiary jak dostanę zrobione. Minus to czas oczekiwania do 2 tyg. Szkła kupiłem od Chińczyków za 150zł komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem regenerację za połowę tej ceny. Mogę podać namiary jak dostanę zrobione. Minus to czas oczekiwania do 2 tyg. Szkła kupiłem od Chińczyków za 150zł komplet.

wiem ze przeplacilem za regeneracje, ale to jedyny w mojej okolicy warsztat ktory mial odblysniki zregenerowane na miejscu.

Szkla, wiem ze sa nowe za tacene ktora podales, ale chcialem zobaczyc sam osobiscie, jak wyglada szklo polerowane, czy warto, jak wyjdzie i jak sie naklei folie. Chodzilo o sprawdzenie co z tego wyjdzie. No i wyszlo ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
A ja mam pytanie, czy silniczek regulacji lamp przedlift - polift ma inną wtyczkę ? Mógłby ktoś zrobić zdjęcie tej wtyczki/gniazda jeśli ma lampy przedliftowe ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....czy silniczek regulacji lamp przedlift - polift ma inną wtyczkę ?

jesli chodzi o wtyczke samego silnika umieszczonego w lampach - tak, jest taka sama.

na obudowie lamp- tez jest taka sama wtyczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.