Skocz do zawartości

SWAP HAMULCE 335IS DO 320D E90 LCI


xRdQx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.


Pisze w sprawie swapu hamulców z BMW E92 335is do BMW E90 320d. Wszystko co potrzebne już posiadam (tarcze, zaciski, klocki, szczęki, osłony kotwiczne oraz pierścienie mocujące szczęki) Dzisiaj z moich zwrotnic tylnych wybiłem piasty aby zamontować osłony tarcz i tu już pojawia się problem. Sądziłem że osłony kotwiczne oraz pierścienie są większe i są ale nie sądziłem że otwór na środku również jest większy, aż taki ze nie ma szans aby te osłony zamontować na tych zwrotnicach.

Może znajdzie się osoba która właśnie taki swap robiła u siebie i powie jak rozwiązała ten problem. Chciałbym aby tylne hamulce również były większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam od razu nieopłacalne :D do zmiany jest:

- serwo

- półosie

- łożyska

- piasty

- osłona tarczy

- tarcza kotwicz

- zestaw ręcznego

- linki (starych prawie się nie da wyjąc)

- czujniki abs na tył


Jeśli byś miał E91 to wszystkie z powyższych oprócz serwa nie trzeba wymieniać. Roboty jest tyle, że się odechciewa. Same te duperele to koszt grubo ponad 1000zl wiec realnie licząc bez żadnych okazji to taki swap do TYLKO e90 wyjdzie jakieś 4tys z tarczami itd. Ogólnie mało opłacalne ale zrobiłem i jak ktoś chce iść na skróty to przespawać ręczny i zamiast powyższych wyjdzie jakieś 100zl max. Ja próbowałem iść na skróty to [BAD] z tego wyszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.