Skocz do zawartości

M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

f30 miała bardzo ciekawe osiągi, niesamowicie zmienia się 100-200 już po samym programie :cool2:

340i chyba po programie wygeneruje ok 440-460, z wydechem +10-15 (?), więc 0-100 przy awd będzie więcej niż grubo, a i 100-200 chyba okolice 8.5-9 powinno się pojawić, a to już nie żarty :twisted:


Felgi wyglądają jak milion dolarów :shock:

Nie dowidzę, ale zakładam, że to potenzy, przejeździłem trochę kompletów, byłem bardzo zadowolony, mocno znienawidzona przez wulkanizatorów, z uwagi na bardzo twarde boki nawet bez rof :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Te felgi siadły 10/10, gratuluję :cool2:

 


Dziękuję, ps może nie sprzedawaj swojej? Dwa foteliki dadzą radę, chyba że podwójny wózek potrzebny? To wtedy bezsens g20, g31 lub g01 byłoby idealne...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
f30 miała bardzo ciekawe osiągi, niesamowicie zmienia się 100-200 już po samym programie :cool2:

340i chyba po programie wygeneruje ok 440-460, z wydechem +10-15 (?), więc 0-100 przy awd będzie więcej niż grubo, a i 100-200 chyba okolice 8.5-9 powinno się pojawić, a to już nie żarty :twisted:


Felgi wyglądają jak milion dolarów :shock:

Nie dowidzę, ale zakładam, że to potenzy, przejeździłem trochę kompletów, byłem bardzo zadowolony, mocno znienawidzona przez wulkanizatorów, z uwagi na bardzo twarde boki nawet bez rof :mrgreen:

 

Tak, tak to takie opony....

Dziękuję felgi są petarda :mrgreen:

Mysle ze wydech m performance przez gpf to moze i z 10km da....

Po boxie myślę że wyjdzie z wydechem max 460koni i 650nm.

Muszę serię sprawdzić na hamowni, czy bonus jest.

Do 100 max to z 3,8 będzie a 100-200 niskie 9.

Lepiej nie da rady.... Hehe....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wygląda bardzo dobrze. Wg mnie obniżać nie trzeba bo jest ok nawet patrzyłem czy czasem sprężyn nie zakładałeś bo nie ma kozy. Ciekawe jak ma sie wysokość zawieszenia m pakiet do m adaptive.

 


Jak jest ktoś z m adaptive i ma 19" to z chęcią zmierzę ile cm między końcem koła a nadkolem, bo szczerze nie mam pojęcia

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ostatni pomiar 0-100 szkoda mi auta letnie 19" m performance 898

Kolejny będzie 100-200

Ewentualnie 0-100 po zmianie wydechu i boxie.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tyle co w starszej siostrze z rwd 460hp z tymże po chipie z xdrive jeszcze urwiesz te pol sekundy ;)

100-200 obstawiam ze teraz masz 11,0 każda m340i jaka widzialem na necie czy hamowni nie miala 374 a 400 hp

http://i.epvpimg.com/7igBaab.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ostatnio mierzyliśmy M440i to wychodzilo równe 11s w dwie osoby z pełnym bakiem. Produkcja 2020 jeszcze bez hybrydy. Ogólnie bardzo przyjemnie jeździ takie auto ma fajny dzwięk i po m3 nie brakowało mi mocy a co bardzo fajne nie puchnie powyżej 200.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Też tak panowie myślę że będzie kolo 10,8 100-200 ale zobaczymy jutro moze będzie okazja, jestem naprawdę zadowolony z osiągów.
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie ma na pewno co narzekać. To jest xdrive a 100-200 jedzie jak M3 E92. 0-100 można zrobić nawet 3.6 po stage 2. Było by szybciej ale bmw oszczędza skrzynie po starcie i rusza z opóźnieniem. W sumie dobrze bo gtr czy nawet a45s ktore walą od razu na max lądują w serwisie po 20tyś km a w bmw można startować bez strachu z LC. Edytowane przez --==maly==--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie ma na pewno co narzekać. To jest xdrive a 100-200 jedzie jak M3 E92. 0-100 można zrobić nawet 3.6 po stage 2. Było by szybciej ale bmw oszczędza skrzynie po starcie i rusza z opóźnieniem. W sumie dobrze bo gtr czy nawet a45s ktore walą od razu na max lądują w serwisie po 20tyś km a w bmw można startować bez strachu z LC.

 

Dziękuję za radę, a już chciałem kombinować jak tu zwiększyć obroty z Lc haha bo za niski start... Ale jak dobrze mądrego posłuchać, już mi to wybiłeś z głowy, lepiej 0,2s mieć dłużej do 100,zreszta ja dopiero ruszę z Lc po tuningu z 10 razu i na tym się skończy przez 5 lat.... Tak niestety niepotrzebnie dbam....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Trakcje ma jak widać ;)

Czekamy na męski pomiar 100-250 lub 100-300 jak da radę :P

 

Zero straty trakcji a to znak że 100ps więcej o 200nm nie zaszkodzi, auto mega przewidywalne choć czuć w zakrętach ciężar....

Szanujmy się haha to jest 340i seria, nie żadne m...

Więc będzie pseudo męski czas 100-200

Co tu więcej mierzyć....

Choć przy tych cenach i czasach oczekiwania Rozważam cesję i m3...

Tylko wysokie odstępne bez fv a to nie przejdzie....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W bmw możesz robić co chcesz skrzynia wytrzymuje przy tych mocach wszystko. Program pilnuje żeby nie zrobić jej krzywdy dlatego te 3.5s to granica. Jak by start odbywał się na ostro możliwy byl by czas i 3.2 po programie ale tylko kilka razy i druga skrzynia tak jak w gtr i a45s ;) Edytowane przez --==maly==--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W bmw możesz robić co chcesz skrzynia wytrzymuje przy tych mocach wszystko program pilnuje żeby nie zrobić jej krzywdy dlatego te 3.5s to granica.

 


Dobrze wiedzieć, wiem że masz warsztat więc miło słyszeć.... To czasem sobie pofolguje haha

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trakcje ma jak widać ;)

Czekamy na męski pomiar 100-250 lub 100-300 jak da radę :P

 

Zero straty trakcji a to znak że 100ps więcej o 200nm nie zaszkodzi, auto mega przewidywalne choć czuć w zakrętach ciężar....

Szanujmy się haha to jest 340i seria, nie żadne m...

Więc będzie pseudo męski czas 100-200

Co tu więcej mierzyć....

Choć przy tych cenach i czasach oczekiwania Rozważam cesję i m3...

Tylko wysokie odstępne bez fv a to nie przejdzie....

 

Szybko Ci przyszły do głowy te rozważania co do M3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Post ku przestrodze....

Zacznę od miłej części, tym razem przy lekkiej górce, a nie z górki wyszło 4,27 myślę że w lato da radę okolice 4,2 ale to już marginalna różnica...

Koledze wyjechał pewien obywatel Ukr... Mniejsza o pochodzenie...

I skończyło się jak na fotce...

Na fotelu pasażera moja rodzina.....

Uważajcie na siebie.... Chwila i marzenia, plany... Mogą zniknąć....

Audi nie jechało niezgodnie z przepisami, mimo że na max mapie (zmiana przyciskiem) ma 730ps 800+nm

2,9 do 100 i 5 100-200

Screenshot-20210227-234018.png

Screenshot-20210227-180607.png

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.