Skocz do zawartości

Zakup X5


dziaraxc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaka macie stawkę za ubezpieczenie? Mam maksymalne zniżki, a obowiązkowe ubezpieczenie u dealera (leasing promocyjny) wychodzi prawie 2.5%.

Za komplet OC + AC + KR + NNW + kilka dodatków typu ubezpieczenie powłoki ceramicznej i folii, wyszło u mnie 10,3k (Ergo Hestia). Mocno negocjowałem przedstawiając oferty z kilku źródeł. Konfig M50d, na prawie 600k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie chyba masz od wartości fakturowej a nie wartości katalogowej :)


Swoją drogą jak działa ubezpieczenie powłoki ceramicznej?

Oczywiście od wartości fakturowej, późno już było więc z rozpędu podałem katalogową :D, fakturowa to 500 tyś :)


Ubezpieczenie powłoki ceramicznej kosztowało 90 albo 100 zł / rok. Działa tak, że w przypadku szkody, ubezpieczyciel oprócz wypłaty standardowego odszkodowania do wartości fakturowej, wypłaca dodatkową kasę za zaaplikowaną powłokę ceramiczną i folię, które z wiadomych przyczyn zostały zniszczone. Dokumentem weryfikacyjnym jest karta gwarancyjna producenta folii i powłoki przypisana do numeru VIN pojazdu i oczywiście fv. W moim przypadku koszt powłoki na cały pojazd + folia full front + progi + wnęki pod klamkami + nadkola + impregnacja skóry i całego wnętrza wyniosła 8600 zł netto u znajomego. Ubezpieczenie na okres leasingu to 500 zł więc myślę że warto, tym bardziej że wg zapisów w OWU wypłacają za całość, nawet w przypadku uszkodzenia tylko jednego elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra. Muszę to ogarnąć. Ja poza tyłem zrobiłem całość w folii i na to ceramikę, tylko muszę zobaczyc kto mi to bez faktury ubezpieczy, karty gwarancyjne producenta na folie i powłokę mam.

Spróbuj ogarnąć, bo koszt żaden a w razie uszkodzenia dostajesz ekstra kilka tysiaków na waciki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.