Skocz do zawartości

E39 kierownica w drewnie


520i

Rekomendowane odpowiedzi

udalo mi sie zakupic kierownice z elementami drewnianymi. U siebie mam kierownice standardowa. Ale podgrzewana. Czy kierownica z elementami drewnianymi (ta standardowa montowana przez bmw, ktorej szczesliwym posiadaczem dzis sie stalem) jest podgrzewana? w jaki sposob? nie widze nigdzie zadnych kabli ani miejsca na wtyczke...

auto jak w podpisie: 1999... 2.0 litry benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Oczywiście, że nie, nie było drewna w połączeniu z podgrzewaniem.


Jedyna sensowna zamiana to na kierownicę m-pakiet. Ewentualnie przeszycie swojej obecnej, żeby zachować podgrzewanie, bo to obcja mało spotykana ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem ze bedzie niepodgrzewana.... a swoja droga farciarz jestem . Ta ktora mam- ma podgrzewana kierownice (jednak podgrzewanie nie dziala). w mojej poprzedniej tez byla podgrzewana kierownica i dzialalo pieknie. W dodatku kierownica jest w stanie fabrycznym.... a w mojej aktualnej - pozal sie boze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wiem dokładnie o co pytasz, ale jak z fabryki wychodziły to były dopasowane.


U mnie tak wyglądało - wszystko w tym samym drewnie, również boczki:


sFUZ5Cf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak wyglądało -

wlasnie o to chodzilo. Czyli kierownice musze szukac z jasniejszym drewnem.... a czy ktos ma taka kierownice z jasniejszym drewnem? (Jutro cykne foty tej kierownicy co posiadam) i mialby ochote sie wymienic?

Na Knoks'ie znalzlem w aucie katalog BMW, ale jest on do wersji poliftowej (nie ma w nim np mojego koloru lakieru), ale za to sa oznaczenia materialow i sa nazwy listew drewnianych. jutro posprawdzam wedlug katalogu jakie mam zalozone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.