Skocz do zawartości

Wasze konfiguracje podzespołów/trybów jazdy


Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ”czasami” komfort, ale glownie okolo 90% to sport induvidual z silnikiem na sport plus. Zawias + kiere ruszam tylko na autostradach lub drogach szybkiego ruchu.


Tez mam wykodowany SS i zakodowane zegary, zajmuje to 10 minut wiec przekodowanie w druga strone chociazby przed stresem z gwarancja mozna wrocic do fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
chętnie bym zakodował kolor zegarów tak żeby w Sport Ind. pozostawały pomarańczowe a nie białe , pomarańczowe są bardziej komfortowe dla oczu podczas dłuższej jazdy nocą i dają fajny klimat , o ile się da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym zakodował kolor zegarów tak żeby w Sport Ind. pozostawały pomarańczowe a nie białe , pomarańczowe są bardziej komfortowe dla oczu podczas dłuższej jazdy nocą i dają fajny klimat , o ile się da

 

Jeśli nie zaznaczysz tej opcji, to kolor zostaje pomarańczowy w każdym trybie.


20200917-201153.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ”czasami” komfort, ale glownie okolo 90% to sport induvidual z silnikiem na sport plus. Zawias + kiere ruszam tylko na autostradach lub drogach szybkiego ruchu.


Tez mam wykodowany SS i zakodowane zegary, zajmuje to 10 minut wiec przekodowanie w druga strone chociazby przed stresem z gwarancja mozna wrocic do fabrycznych.

 

O tego Start/Stop bym się chętnie pozbył, jak już dostanę moją pomarańczę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dzięki @Hamera za podpowiedź :cool2: , ale ponieważ różnica między bogatym a biednym jest taka że bogaty ma większy wybór a biedny go ma mniej , okazuje się że mając LC , to nie mam wyboru jeśli chodzi o kolor zegarów/tryb jazdy...sprawiedliwie :wink: :D

IMG-20201006-102719559.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje się że mając LC , to nie mam wyboru jeśli chodzi o kolor zegarów/tryb jazdy...sprawiedliwie :wink: :D

IMG-20201006-102719559.jpg

 

Bardzo nieładnie z ich strony :duh:

 

Zainteresowalo mnie ostatnie zdjecie. Do czego sluzy przycisk obok swiatel awaryjnych?

 

Skrót do ustawień systemów bezpieczeństwa. Dłuższe jego przytrzymanie wyłącza wszystkie systemy.


Screenshot-20201008-193311-DRIVERS-GUIDE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.