Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

A wiesz co aktualnie znajduje się na liście restrykcji dla 318i? Możesz pochwalić się jaki rabat udało się uzyskać?

 

Rabat dostałem 14%

Co do restrykcji to niby nadal harman, ładowanie indukcyjne, aktywny tempomat ,kamery 360 , te wyposażenie odradzał mi doradca aby auto wyprodukowało się w tych zakładanych 6 miesiącach

Zobaczymy jak będzie w praniu..

 

Jak na obecny okres to chyba bardzo spory rabat.

Ostatnie informacje były że rabaty teraz poniżej 10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co aktualnie znajduje się na liście restrykcji dla 318i? Możesz pochwalić się jaki rabat udało się uzyskać?

 

Rabat dostałem 14%

Co do restrykcji to niby nadal harman, ładowanie indukcyjne, aktywny tempomat ,kamery 360 , te wyposażenie odradzał mi doradca aby auto wyprodukowało się w tych zakładanych 6 miesiącach

Zobaczymy jak będzie w praniu..

 

Jak na obecny okres to chyba bardzo spory rabat.

Ostatnie informacje były że rabaty teraz poniżej 10%

 

Tak w innych salonach dawali mi średnio 7%

Ale tutaj przymusili do leasingu... żeby dać rabat 14%

Generalnie trochę się martwię że do czerwca i tak się nie wyprodukuje.

Czytam te artykuły o produkcji aut i kolorowo to nie wygląda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w innych salonach dawali mi średnio 7%

Ale tutaj przymusili do leasingu... żeby dać rabat 14%

 

Czyli defacto dali Ci 7% bo leasing BMW jest teraz na poziomie ok 107%.

 

A to sa leasingi której dają 100% ? :mrgreen:

107% to normalna oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiadomo coś na temat obecnej sytuacji z ekranem dotykowym?.

Teoretycznie zbliża się termin produkcji mojego auta 3/2022 i zastanawiam się czy auto będzie z tą funkcją czy nadal są problemy z ekranami. Ma ktoś jakieś informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiadomo coś na temat obecnej sytuacji z ekranem dotykowym?.

Teoretycznie zbliża się termin produkcji mojego auta 3/2022 i zastanawiam się czy auto będzie z tą funkcją czy nadal są problemy z ekranami. Ma ktoś jakieś informacje?



Z tego co piszą na zagranicznych forach to na razie jest spokój - zaczęli montować znowu z dotykiem. Będziesz mieć pewność jak dostaniesz VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem 106% Generalnie powiedz czy w obecnych czasach dostaniesz leasing niższy niż 104% nie wydaje mi się Moja żona zajmuje się leasingami i najniższa ofertę jaka udało się ogarnąć w pko było na poziomie 104,5% Wiec defacto tak licząc dostałem 12% rabatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem 106% Generalnie powiedz czy w obecnych czasach dostaniesz leasing niższy niż 104% nie wydaje mi się Moja żona zajmuje się leasingami i najniższa ofertę jaka udało się ogarnąć w pko było na poziomie 104,5% Wiec defacto tak licząc dostałem 12% rabatu

 

Jak po przeliczeniu wyszlo 12% to calkiem przyzwoicie na obecne czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem 106% Generalnie powiedz czy w obecnych czasach dostaniesz leasing niższy niż 104% nie wydaje mi się Moja żona zajmuje się leasingami i najniższa ofertę jaka udało się ogarnąć w pko było na poziomie 104,5% Wiec defacto tak licząc dostałem 12% rabatu

 

Jak po przeliczeniu wyszlo 12% to calkiem przyzwoicie na obecne czasy...

 


Też mi się tak wydaje, niestety najgorsze jest tylko to ze nie wiadomo kiedy się wyprodukuje :D

Jeżeli chodzi o dotykowy ekran to na razie podobno jest spokój bo przy zamówieniu nie wyskoczyło ze go nie będzie, doradca pokazywał mi zamówienie z przed miesiąca innego klienta to tam wyraźnie było info ze bez dotyku i odliczyli za to od ceny -2100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje, niestety najgorsze jest tylko to ze nie wiadomo kiedy się wyprodukuje :D

 

Mnie właśnie minęły 2 miesiące od zamówienia i chyba wrzuciłem na luz - będzie kiedy będzie... W papierach mam koniec czerwca, potem była wiadomość, że produkcja w marcu, a ostatnio, że jest nawet szansa na luty. Pożyjemy - zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje, niestety najgorsze jest tylko to ze nie wiadomo kiedy się wyprodukuje :D

 

Mnie właśnie minęły 2 miesiące od zamówienia i chyba wrzuciłem na luz - będzie kiedy będzie... W papierach mam koniec czerwca, potem była wiadomość, że produkcja w marcu, a ostatnio, że jest nawet szansa na luty. Pożyjemy - zobaczymy...

 


Ja zamawiałem 8 grudnia i też mi koniec czerwca wrzucili na umowie..

Jak cos będę wiedział dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy staramy się zrozumieć obecną sytuację i mamy chyba dużo wyrozumiałości. Nie potrafię jednak zrozumieć tego burdelu informacyjnego. Zamówiłem w październiku X5. Do chili obecnej nic nie wiem poza tym że umowa jest do 30 czerwca 2022r. Robiąc eksperyment zadzwoniłem chyba do każdego salonu BMW w Polsce. Co ciekawe każdy salon mówi o innych restrykcjach w tym samym modelu twierdząc ,że to najnowsze dane (wszystko dzieje się w tym samym dniu :shock: ) :mad2: . No dobra zgadzają się co do jednego ; wszędzie brak HK i pneumatyki. Reszta to jedna wielka loteria. Inna denerwująca kwestią jest to ,że wyposażenie które próbowano mi wcisnąć kilkanaście miesięcy temu jako oblig w tej klasie auta bo jak to handlowiec określił „ aż się prosi, bo nie przystoi” w obecnej sytuacji wciska mi kit, że to zbędny bajer z którego będę korzystał ,albo nie….” Jednym słowem kup Pan to co jest na placu i nam podziękuj że masz taką możliwość. Z premium została tylko cena!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dostałem 106% Generalnie powiedz czy w obecnych czasach dostaniesz leasing niższy niż 104% nie wydaje mi się Moja żona zajmuje się leasingami i najniższa ofertę jaka udało się ogarnąć w pko było na poziomie 104,5% Wiec defacto tak licząc dostałem 12% rabatu

Wszystko zależy od parametrów leasingu.

Przy wpłacie 30% 36mcy i wykup 0 można nawet ok 103% ale przy wpłacie 0 59mcy i wykup 40% przy obecnym wiborze ok 112% to min. Nie można tak bezpośrednio porównać leasingów nie znając parametrów.

Są leasingi, które nie zezwalają na ubezpieczenie zewnętrzne i co rok zarabiają 1 czy 2% na polisie i tam dostaniesz lepsze warunki ale na ubezpieczeniu zarobią 5 czy 10%. Trzeba patrzeć na całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co najważniejsze, porównując leasingi mówcie czy na stałej czy zmiennej stopie. Bo sama ta różnica to kilka pp. Ja mam leasing 108%, na stałej stopie, 47ms, wpłata 45%. Przy zmiennej wychodziło jakieś 104%, ale to było ponad miesiąc temu, po wzroście stóp różnica jest już dużo mniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem 106% Generalnie powiedz czy w obecnych czasach dostaniesz leasing niższy niż 104% nie wydaje mi się Moja żona zajmuje się leasingami i najniższa ofertę jaka udało się ogarnąć w pko było na poziomie 104,5% Wiec defacto tak licząc dostałem 12% rabatu

Wszystko zależy od parametrów leasingu.

Przy wpłacie 30% 36mcy i wykup 0 można nawet ok 103% ale przy wpłacie 0 59mcy i wykup 40% przy obecnym wiborze ok 112% to min. Nie można tak bezpośrednio porównać leasingów nie znając parametrów.

Są leasingi, które nie zezwalają na ubezpieczenie zewnętrzne i co rok zarabiają 1 czy 2% na polisie i tam dostaniesz lepsze warunki ale na ubezpieczeniu zarobią 5 czy 10%. Trzeba patrzeć na całość.

 

Ja zrobiłem 45% wpłaty na 3 lata

Stała stopa %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączenie rabatu z kosztami leasingu wydaje mi się nie na miejscu. Ja na 430 dostałem 10% , choć próbowałem w kilku salonach . Nie wiem jak wam się udaje dobić do tych 14-16% w obecnych czasach , może jakieś programy flotowe lub bogata historia w BMW.

 

Nie martw sie - ja w polowie pazdziernika dostalem 10% na M340i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wgl mam pytanie, bo nie którzy widzę piszą ze mają np przeznaczoną produkcje np na 5 czy 12 tydzień nowego roku,

Skąd macie takie info ? czy jest to gdzieś w umowie zapisane ? bo u mnie na zamówieniu jest tylko przewidywana data odbioru.

Handlowiec przekazuje takie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgl mam pytanie, bo nie którzy widzę piszą ze mają np przeznaczoną produkcje np na 5 czy 12 tydzień nowego roku,

Skąd macie takie info ? czy jest to gdzieś w umowie zapisane ? bo u mnie na zamówieniu jest tylko przewidywana data odbioru.

Handlowiec przekazuje takie informacje.

 


Ale rozumiem ze mu się to raczej w czasie ujawnia ? jeżeli zamówiłem auto 2 tygodnie temu to raczej może nie mieć takiego info ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.