Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak bmw usunelo z fotela pasazera podparcie ledzwiowe oraz regulacje szerokosci oparcia, nie mamy na to zadnego wplywu, tak zdecydowalo bmw za klientow... mowi ze beda myslec nad rekompensata...

O jprdl ! porażka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlowiec mnie poinformowal ze samochod sie wyprodukuje raczej na pewno w terminie bo data produkcji juz sie zablokowala na 10 marca. Jednak bmw usunelo z fotela pasazera podparcie ledzwiowe oraz regulacje szerokosci oparcia, nie mamy na to zadnego wplywu, tak zdecydowalo bmw za klientow... mowi ze beda myslec nad rekompensata...

Z reszty restrykcji mam harmankardon i to podobno przeszlo

Cholera to pewnie będę miał tak samo jak ty :cry:

Dobrze ,ze u kierowcy chociaż zostawili :)

Wole brak tego niż HK.

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zamiast podparcia ledzwiowego u kierowcy dali duże zegary i nawigację z duperelami. Akurat wolałem małe zegary. Czyli więcej niby ale Wow nie ma. Podparcia nie żałuję bo mam takie w Giulietta i w porównaniu do oferty G20 to nie ma co żałować :norty: po prostu kupię w Jysk poduszkę i na pewno spełni zadanie podparcia, A jak znajomi będą się wyśmiewać to nie ze mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zamiast podparcia ledzwiowego u kierowcy dali duże zegary i nawigację z duperelami. Akurat wolałem małe zegary. Czyli więcej niby ale Wow nie ma. Podparcia nie żałuję bo mam takie w Giulietta i w porównaniu do oferty G20 to nie ma co żałować :norty: po prostu kupię w Jysk poduszkę i na pewno spełni zadanie podparcia, A jak znajomi będą się wyśmiewać to nie ze mnie.

 

Ale konsultowali to z Tobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze posty Panowie widać priorytety i najwyższe zarobki dla BMW w zależności od dostępności części ; kolejność 340i, 330i itd.

Dla klienta np 318i proponują HI-Fi bo opóźnienie z HK. Klient się zgadza a później HK do 340i itd.

Ciekawe co się dzieje przy odmowie? Opony zimowe

Dywaniki, wycieczka po Monachium...nieźle się dzieje.

Remont łazienki też muszę odłożyć bo płytek brak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno wszystkie modele produkowane w Europie maja restrykcje, poza nie

 

Czyli nie tylko model się liczy ale i rynek. USA i Chiny na plus! Wsumie mnie to nie dziwi. Biznes nie ma litości.

Z drugiej strony jak bardzo jesteśmy uzależnieni od Chin tj. dostawy oraz potencjalni odbiorcy. Indie witamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z handlowcem. Musiałem zamienić listwy Aluminium Mesheffect na drewniany dąb czarny (za dopłatą) by auto z powrotem zmieniło status na "do produkcji" w kwietniu. Live Cockpit Plus zmieniają mi na Live Cockpit Professional i za to płaci BMW.

Hak niby będzie dostępny w kwietniu, więc na razie czekam. Na Harman Kardon w ogóle nie ma szans (chciałem zamienić z HiFi). Dzisiaj pojawił się też problem z podparciem lędźwiowym i w najgorszym wypadku podobno mają rozwiązanie takie, że będzie tylko w fotelu kierowcy, czego wolałbym uniknąć, bo nie taki samochód zamawiałem.


Na tą chwilę odbiór auta koniec kwietnia albo maj...

 

Cos jest na rzeczy z podparciem ledzwiowym - w zaktualizowanej ofercie z tego tygodnia mam zmienioną cene podparcia z 1200 na 700 i dodatkowa pozycje „48Z Rezygnacja z dodatkowych funkcjonalnosci fotela pasażera”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z handlowcem. Musiałem zamienić listwy Aluminium Mesheffect na drewniany dąb czarny (za dopłatą) by auto z powrotem zmieniło status na "do produkcji" w kwietniu. Live Cockpit Plus zmieniają mi na Live Cockpit Professional i za to płaci BMW.

Hak niby będzie dostępny w kwietniu, więc na razie czekam. Na Harman Kardon w ogóle nie ma szans (chciałem zamienić z HiFi). Dzisiaj pojawił się też problem z podparciem lędźwiowym i w najgorszym wypadku podobno mają rozwiązanie takie, że będzie tylko w fotelu kierowcy, czego wolałbym uniknąć, bo nie taki samochód zamawiałem.


Na tą chwilę odbiór auta koniec kwietnia albo maj...

 

Cos jest na rzeczy z podparciem ledzwiowym - w zaktualizowanej ofercie z tego tygodnia mam zmienioną cene podparcia z 1200 na 700 i dodatkowa pozycje „48Z Rezygnacja z dodatkowych funkcjonalnosci fotela pasażera”

 

A zamówienie już złożone czy dopiero będzie?

Mogę prosić o screena? Podrzucę mojemu handlowcowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos jest na rzeczy z podparciem ledzwiowym - w zaktualizowanej ofercie z tego tygodnia mam zmienioną cene podparcia z 1200 na 700 i dodatkowa pozycje „48Z Rezygnacja z dodatkowych funkcjonalnosci fotela pasażera”

 

Jesteś po podpisaniu umowy zamówienia, czy przed?

 

Przed i w sumie nie wiem czy zamawiać skoro są takie problemy.

Skonfigurowalem budżetowe g21 sportline z bazowym silnikiem i wychodzi na to ze wiekszosc wyposazenia dodatkowego jest objęta restrykcjami.


Szybki update: Dzis sie okazalo ze juz nie mozna zamówić podparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno wszystkie modele produkowane w Europie maja restrykcje, poza nie

 

Czyli nie tylko model się liczy ale i rynek. USA i Chiny na plus! Wsumie mnie to nie dziwi. Biznes nie ma litości.

Z drugiej strony jak bardzo jesteśmy uzależnieni od Chin tj. dostawy oraz potencjalni odbiorcy. Indie witamy...

Na X-y, produkowane przecież tylko w USA, też są restrykcje na HK, podparcie, pneumatykę i co jeszcze to nwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a kiedy mogę całkowicie odstąpić od umowy?

Jak BMW zmieni mi silnik to pewnie tak bo to znacząca zmiana. W innym przypadku np. Zamówiłem skórę na fotelach białą a mam czarną albo wspomniane już to podparcie ledzwiowe jest tylko u kierowcy. Jeśli sami zdecydują za mnie i zmiany nie są powiedzmy warte 10% całości auta to mogę odstąpić od umowy czy nie?

Czy i tak wszystko muszą potwierdzać ze mną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryczne regulowanie szerokosci fotela jest w siedzeniach sportowych: 'Oprócz tego można regulować ręcznie pozycję wzdłużną i pochylenie fotela, a elektrycznie szerokość oparcia'.

Podparcie lędźwiowe to system komór powietrznych w oparciach foteli przednich o płynnie regulowanej wysokości i głębokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.